شما اینجا هستید
مترو » جابه جايي رایگان ۹۲۷ هزار و ۴۵۶ نفر با متروي تهران در يوم الله 22 بهمن 97

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

جابه جايي ۹۲۷ هزار و ۴۵۶ نفر با متروي تهران در يوم الله 22 بهمن 97

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه گفت: امروز در چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، حدود ۹۲۷ هزارو ۴۵۶نفر با متروي تهران جا به جا شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، مهندس نوبخت با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: متروي تهران از ابتداي صبح امروز با آمادگی کامل و با تلاش همکارانم در بخش های مختلف شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شرکت کنندگان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به کار گرفته و بنا برآمار بدست آمده از ابتدای سرویس دهی تا پایان مراسم، حدود ۹۲۷ هزار و ۴۵۶نفر با متروي تهران به صورت رایگان جا به جا شدند.

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه افزود: به منظور جابجایی بهتر مسافران فاصله حرکت قطارهای مترو به خصوص در خطوط ۲ و ۴ که ایستگاه‌های آن در مسیر راهپیمایی قرار داشتند، کاهش یافت.
مهندس نوبخت خاطر نشان كرد: همچنين در پایان مراسم به علت ازدحام در خط چهار، تعداد پنج قطار فوق‌العاده به منظور جابجایی سريع تر مسافران اعزام شد.
گفتنی است تعداد استفاده کنندگان از مترو برای شرکت در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن ماه امسال نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز