شما اینجا هستید
اخبار عمومی » جلسه هم‌اندیشی با شرکت‌های خدمات مسافری

در جلسه هم‌اندیشی با شرکت‌های خدمات مسافری مطرح شد:

توجه به کیفیت به‌عنوان عامل مؤثر بر تعیین سهم بازار 

قطار- سوار شدن به قطاردر جلسه هم‌اندیشی بررسی راهکارهای ارتقاء کیفیت خدمات قطارهای مسافری؛ حاضران ضمن تأکید بر برنامه‌ریزی و انجام اقدامات لازم در راستای ارتقای کیفیت قطارهای مسافری؛ خواستار رفع برخی مشکلات حوزه زیرساخت شدند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، جلسه هم‌اندیشی بررسی راهکارهای ارتقاء کیفیت خدمات قطارهای مسافری دیروز، ۲۵ شهریور با حضور مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه‌آهن، معاونان مربوطه، مدیرکل راه‌آهن تهران، معاونان مدیرعامل شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و جمعی از نماینده‌های شرکت‌های خدمات مسافری در سالن جلسات اداره کل راه‌آهن تهران برگزار شد.

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری در این نشست، حضور پیگیرانه کمیته‌ها و نظارت بیش‌ازپیش بر بهداشت و عملکرد خدمات مسافری توسط شرکت‌های پیمانکار را خواستار شد و بیان داشت: تمام فرایندها و دستورالعمل‌هایی که در این خصوص وجود دارد باید توسط کمیته‌ها پیگیری شود و هرکجا که به اصلاح فرایند نیاز بود اعلام شود تا مجموعه راه‌آهن نسبت به برطرف کردن آن‌ها اقدام کند.

علی کاظمی منش قیاس شرکت‌های مسافری را باهم، تنها برای اطلاع از نحوۀ خدمات‌دهی آن‌ها عنوان کرد و تأکید کرد: مطمئناً شرکت‌ها در وضعیت مشابهی قرار ندارند بلکه نکته‌ای که در این‌گونه جلسات از خدمات‌دهی شرکت‌ها عنوان می‌شود بیشتر برای آشنا شدن با عملکردها است و مطرح کردن این موارد می‌تواند کمک کند تا در کیفیت خدمات خودمان تجدیدنظر کرده و در جهت بهبود آن‌ها گام برداریم.

وی برگزاری جلسات با حضور نماینده‌های شرکت‌های پیمانکار را برای حل مشکلات و رسیدن به یک وفاق جمعی عنوان کرد و اظهار داشت: شنیدن نقطه نظرات و سخنان نماینده‌های شرکت‌ها می‌تواند ما را در شناخت هر چه‌بهتر نقاط ضعف و قوتمان یاری کند. همان‌طور که در این چند ماه اخیر با مطرح‌شدن بعضی مشکلات، آن‌ها را شناسایی و رفع کردیم .

در این جلسه حاضران ضمن تأکید بر برنامه‌ریزی و انجام اقدامات لازم در راستای ارتقای کیفیت قطارهای مسافری؛ خواستار رفع برخی مشکلات حوزه زیرساخت شدند.

توجه به کیفیت به‌عنوان عامل مؤثر بر تعیین سهم بازار از دیگر نکاتی بود که حاضران در جلسه بر آن تأکید داشتند

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز