شما اینجا هستید
اداره كل راه آهن هرمزگان » جلسه هم اندیشی تسهیل در امور مانور و تخلیه واگن های هرمزگان 

در سومین روز از هفته ایمنی در راه آهن در راه آهن هرمزگان برگزار شد؛ 

جلسه هم اندیشی تسهیل در امور مانور و تخلیه واگن های هرمزگان 

جلسه هم اندیشی در راستای برنامه ریزی دقیق تر و تسهیل در امور مانور و تخلیه واگنهای در اداره کل راه آهن هرمزگان با حضور مهندس بابک احمدی عضو ه‍یئت مدیره و معاون محترم بازرگانی و بهره برداری راه آهن ج.ا.ا، مدیران کل سیروحرکت، بازرگانی و بازاریابی، راه آهن هرمزگان، لجستیک، دفتر مهندسی حمل و نقل، مدیران، مسئولین و نمایندگان شرکتهای حمل و نقل ریلی در سالن اجتماعات اداره کل راه آهن هرمزگان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس ماسوری مدیرکل راه آهن هرمزگان ضمن تبریک هفته ایمنی در راه آهن و خیرمقدم به حاضرین با تاکید بر موضوع تخلیه در این اداره کل خواهان تفاهم اساسی در بعد تخلیه شدند و افزودند : همدلی و همفکری در بعد اندیشه ها باعث تحقق اهداف تخلیه این اداره کل خواهد شد. 

در ادامه مهندس بابک احمدی معاون محترم بازرگانی و بهره بردای گفت: افزایش ظرفیت بارگیری و تخلیه بخصوص تخلیه از مباحث مهم می باشد و در راه آهن هرمزگان بحث تخلیه یک گلوگاه اساسی است. ایشان بر تصمیم سریع و زود بازده و افزایش بهره وری با جاری سازی ایده های نو و تعامل تاکید داشتند.

تاکید بر نظم در بارگیری و تخلیه راه حل گلوگاه مورد اشاره می باشد و در پایان پس از نظرات و پیشنهادات حاضرین جهت راه حل مشکلات صورتجلسه تنظیم گردید.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز