شما اینجا هستید
اخبار عمومی » حضور راه آهن ج.ا.ا در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل لجستیک و صنایع وابسته

به گزارش سایت اختصاصی ریل نیوز به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، پنجمین نمایشگاه حمل و نقل لجستیک و صنایع وابسته در مصلای امام خمینی (ره) تهران در تاریخ ۲۸ تا ۳۰ آذر ماه برگزار شد.

مراسم اختتامیه این نمایشگاه نیز با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، معاون پارلمانی رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه آهن و جمعی از معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی و مدیران شرکت‌های دولتی و غیردولتی حاضر در نمایشگاه در مورخ ۳۰ آذر ماه برگزار شد و از غرفه‌های برگزیده تقدیر به عمل آمد.

مهندس رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اولویت ترانزیت بار و تکمیل کریدورهای ریلی برای وزارت راه و شهرسازی گفت: برای دستیابی به این مهم باید ناوگان ریلی نوسازی و کریدورهای ریلی تکمیل شوند.

دکتر سید میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه آهن با حضور در غرفه شرکت راه آهن، ضمن دیدار و گفت‌و‌گو با جمعی از همکاران و بازدید از غرفه‌های ریلی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه گفت: باید توجه ویژه ای به حوزه ساخت در راه آهن شود و چشمه های بار به شبکه ریلی متصل شوند.

گفتنی است؛ امسال در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک، و صنایع وابسته ایران، بیش از ۲۰۰ شرکت دولتی و خصوصی و ۴۰ شرکت استارتاپی و ۲۰ شرکت دانش‌بنیان حضور پیدا کردند. همچنین در این نمایشگاه که به صورت بین المللی در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار شد، نمایندگانی از کشورهای ژاپن، چین، فرانسه، روسیه و سوئد حاضر بودند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز