شما اینجا هستید
اخبار عمومی » حضور ۱۸ کشور در قالب ۹۰ شرکت در نمایشگاه حمل‌ونقل ریلی تهران

 

آخوندی:

حضور ۱۸ کشور در قالب ۹۰ شرکت در نمایشگاه حمل‌ونقل ریلی تهران

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، تجهیزات، خدمات و صنایع وابسته که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران:

🔹 این نمایشگاه در شرایط جدید سیاسی و اقتصادی ایران برگزار می‌شود، اتفاقی که در عالم سیاست رخ داد و امریکا از توافق برجام خارج شد تا مانع‌تراشی برای سایر کشورها ایران را دچار مشکل کند.

🔹نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی نشانی است که کشورهای جهان علی‌رغم تمام فشارها نشان داده‌اند که می‌توانند به رفتار ایران اعتماد داشته باشند و در مقابل نیز برای ما داشتن رفتار متعهدانه بسیار مهم است.

🔹 امروز از ۱۸ کشور جهان در قالب ۹۰ شرکت خارجی، در نمایشگاه شرکت کرده و محصولات خود را عرضه می‌کنند که این بیانگر درک درست کشورها از نقش ایران در صلح منطقه است.

🔹 انتظار می‌رود فعالان سیاسی در بیان اظهارات خود دقت لازم را داشته باشند زیرا رئیس‌جمهور و دولت که در صف اول مقابله با گستاخی آمریکا قرار دارند، نیاز به انسجام داخلی و درک عمیق از شرایط کنونی دارند و بیش از هر موقع دیگر انتظار یک صدای واحد از تمامی نهادها، دستگاه‌ها و اقشار مختلف مردم و جناح‌های سیاسی را داریم.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز