شما اینجا هستید
اخبار عمومی » خبرهای منتشره مبنی بر قطعی برق ایستگاه راه آهن صحت ندارد/ ایستگاه راه آهن بدهی به شرکت توزیع نیرو ندارد

جزئیات قطعی برق ایستگاه راه آهن مشخص شد
مدیر روابط عمومی راه آهن گفت: خبرهای منتشره مبنی بر قطعی برق ایستگاه راه آهن صحت ندارد و ممکن است یکی از بخش‌های خصوصی مستقر در نزدیکی ایستگاه دچار قطعی شده باشد.

به گزارش عصر امروز، روز گذشته خبرهایی مبنی بر قطعی برق ایستگاه راه آهن در خبرگزاری‌ها منتشر و علت قطع برق، بدهی راه آهن به وزارت نیرو عنوان شده است.

در این میان معاون مسافری راه آهن تهران با بیان اینکه با حضور در ایستگاه موردی از قطعی برق مشاهده نکرده است گفت بود کار ایستگاه طبق روال روزانه و حرکت قطارها بدون تاخیر در حال انجام است.

این مقام مسئول راه آهن گفته بود که سایت راه آهن مجموعه بزرگی است و احتمال دارد قطعی برق مربوط به بخش خصوصی حاضر در محل ایستگاه بوده باشد که بعلت بدهی اتفاق افتاده باشد، اما تاثیری در برنامه کاری ایستگاه و حرکت قطارها ندارد.

وی تاکید کرد ایستگاه راه آهن بدهی به شرکت توزیع نیرو ندارد این در حالیست که مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق تهران بزرگ اعلام کرده بود برق یکی از چندین اشتراک شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به دلیل بدهی با هماهنگی این شرکت به مدت دو ساعت قطع شد.

در همین خصوص صادق سکری مدیر روابط عمومی راه آهن در گفت و گو با خبرگزاری میزان در خصوص قطعی اخیر برق در ایستگاه راه آهن گفت: خبرهای منتشره مبنی بر قطعی برق ایستگاه راه آهن صحت ندارد و ممکن است یکی از بخش‌های خصوصی مستقر در نزدیکی ایستگاه دچار قطعی شده باشد.

به گزارش میزان وی افزود: درحال هیچ مشکلی در برق رسانی به نقاط مختلف ایستگاه وجود ندارد و حرکت به طور عادی در جریان است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز