شما اینجا هستید
اخبار عمومی » دیدار صمیمانه مدیرعامل راه آهن با پرسنل زحمتکش سایت راه آهن تهران

در بازدید سرزده مدیرعامل راه آهن از سایت راه آهن تهران مطرح شد؛
تاکید بر رفع آلایندگی های محیطی و صوتی در سایت راه آهن تهران/دیدار صمیمانه مدیرعامل راه آهن با پرسنل زحمتکش سایت راه آهن تهران
مدیر عامل راه آهن در بازدیدی سرزده از بخشهای مختلف سایت راه آهن تهران بازدید و ضمن بررسی مشکلات خواستار رفع هر چه سریعتر کاستی ها از سوی همکاران در جهت ارائه خدمات مناسب تر این شرکت شد.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید محمد زاده در این بازدید با اشاره بر ضرورت افزایش نظم و حساسیت درهمه قسمتها، بر رعایت ایمنی و استانداردهای فنی تاکید کرد.
مدیرعامل راه آهن در این بازدید که مورد استقبال پرسنل و کارگران حوزه ریلی قرار گرفت از بخش های زیر گذر تبادلی بین راه آهن و متروی شهری تهران، پنل ایستگاه تهران، انبارهای اداره کل ارتباطات و علائم الکتریکی، سایت راهبری قطارهای مسافری ، محدوده شرکت وانیا ریل و فدک، دپوی ضایعات، ساختمان اداره کل خط و سازه های فنی، سوله ماشین های مکانیزه خط، انبارهای اداره کل خط و سازه های فنی، کارگاه جوش الکتریکی ، انبارهای اداره کل نیروی کشش، انبارموتوری اداره کل مخازن، قسمت شستشوی موتور دیزل اداره کل نیروی کشش و شرکت پیشگام تهران و پارکینگ قطارهای مسافری بازدید و نسبت به ارایه تذکرات و نقطه نظرات اقدام کرد.
گفتنی است بازدید از بوفه، کترینگ، آشپزخانه، انبار و رستوران سلف نیروی کشش نیز از دیگر موارد مورد بازدید مدیرعامل راه آهن بود که پیرو آن مدیرعامل راه آهن برموضوع رعایت بهداشت و زیباسازی محیط و همچنین زدودن فضای بیرونی و درونی سایت راه آهن تهران از آلایندگی های محیطی و صوتی تاکید و از تداوم انجام این بازدیدهای سرزده در بازه های زمانی دیگر خبرداد.
دیدارصمیمانه مدیرعامل راه آهن با همکاران بخش های مختلف سایت راه آهن تهران و پس از آن در دیداری صمیمانه با همکاران قسمت شستشوی قطعات اداره کل نیروی کشش و شرکت های پیمانکاری راه آهن و بررسی مشکلات و مسائل آنان وهمچنین اعلام دستورات لازم به منظور رسیدگی و رفع مشکلات و تلاش در جهت افزایش انگیزش پرسنل از جمله اقداماتی بود که در این بازدید انجام گرفت.
گفتنی است ؛مدیرعامل راه آهن در جریان این بازدید تعدادی از معاونین و مدیران کل راه آهن مدیرعامل راه آهن را همراهی می کردند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز