شما اینجا هستید
اخبار عمومی » دیدار مدیرکل راه آهن شمالشرق ۲ با مدیرکل و مشاور بانوان و خانواده استانداری گلستان

به گزارش سایت اختصاصی ریل نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال شرق ۲، مهدی عبدالکریم زاده در این دیدار صمیمی گفت: نقش و جایگاه مهم بانوان در خانه، خانواده و جامعه بر کسی پوشیده نیست و همه ما تلاش و همت زنان را لایق شایستگی می دانیم.

وی ضمن تشکر از همراهی و هم افزایی بانوان شاغل در امور اداری اضافه کرد: حضور زنان در جایگاه های مختلف اجتماعی و اداری باعث شکوفایی و پویایی گردیده است و آنچه که باعث موفقیت در اجرای برنامه های صورت گرفته خواهد شد نشان از ظرفیتهای بالای بانوان وهمت و دقت آنان می باشد.

وی با اشاره به ویژگی های کاری بانوان به ابعاد مختلف ایفای وظیفه آنان پرداخت و ادامه داد: بانوان همواره فعالیتها وکارها را با احساس مسئولیت بیشتر و به بهترین نحو انجام وظیفه می نمایندو در حوزه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و … شاهد رشد و بالندگی آنان هستیم.

در ادامه الهه غیناقی مدیرکل بانوان و خانواده استانداری به نقش بانوان در نظام اسلامی پرداختند و گفت: در نظام اسلامی به بانوان و نقش آنان در حوزه های مختلف اهمیت ویژه ای دادند و در سخت ترین شرایط کشور همیشه پای کار بودند و هر جا مسئولیتی به آنان واگذار شد به بهترین شکل انجام شده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل و مشاور بانوان اداره کل راه آهن شمالشرق ۲ به منظور همکاری و برگزاری تورهای تفریحی آموزشی با قطار گردشگری این اداره کل را جزو ادارات تاثیر گذار حوزه حمل رعایت حقوق شهروندی ورعایت حمل و نقل سبز عنوان نمود.

بانوان شاغل اداره کل راه آهن شمال ۲ نیز در ادامه از توجه و مساعدتی که مدیر کل راه آهن شمالشرق ۲نسبت به بانوان شاغل در این اداره کل دارند تقدیر و تشکر نمودند و در ادامه هر یک از بانوان به بیان مشکلات، مسائل و نقطه نظرات خود پرداختند .

در این جلسه مواردی همچون افزایش اضافه کاری و حقوق، ایاب و ذهاب کارکنان، فراهم نمودن امکانات رفاهی و ورزشی و … عنوان شد.

در خاتمه مدیر کل راه آهن شمال شرق ۲ به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه (س) به بانوان شاغل این اداره کل به نشان تکریم گل اهدا نمودند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز