شما اینجا هستید
اخبار عمومی » برگزاری جشن میلاد امام هشتم در قطار مسافری نور

برگزاری جشن میلاد امام هشتم در قطار مسافری نور

شرکت حمل و نقل ریلی نورالرضا برای اولین بار در صنعت حمل و نقل ریلی شب گذشته همزمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع) جشن باشکوهی با برنامه های متنوع در قطار ۵ ستاره نور که در حال عزیمت به مشهدالرضا بود، برگزار کرد.

دیشب مسافران قطار نور نخوابیدند

 به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، جشنواره اختتامیه مسابقه عکاسی در مسیر نور ویژه ماه مبارک رمضان عصر روز گذشته در قطار ۵ ستاره نور به همت روابط عمومی شرکت قطار نورالرضا برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از هنر مندان و بازیگران سینما و تلویزیون و زایران امام رضا (ع) حضور داشتند به مناسبت ولادت امام رضا بین ۲۰۸ شرکت کننده در این مسابقه عکاسی سه عکس هنرمندانه از رمضان انتخاب و برگزیده شد.

در این مراسم که توسط سید جواد هاشمی اجرا می شد سجاد پاکروان شعرخوان آیینی در مدح امام رضا شعر خواند.

در ادامه سیدرسول میراحمدی مدیرعامل شرکت نورالرضا به زائران امام رضا (ع) در این قطار که در شب ولادت امام رئوف تا مشهد میزبان آنهاست خیر مقدم گفت.

در انتهای این مراسم هم کیکی که منقش به تصویر گنبد زیبای امام رضا (ع) بود بریده و بین مهمانان امام رضا توزیع شد.

مراسم بدرقه باشکوهی هم قبل از حرکت قطار توسط مسئولین شرکت نورالرضا برای زائران امام رضا ( ع) برگزار شد.

همچنین طی شب گذشته و همزمان با شب ولادت ثامن الحجج مراسم جشنی با حضور هنرمندان و برنامه های متنوع و مفرح در محل رستوران قطار برگزار شد که به صورت زنده برای همه مسافران قطار از داخل کوپه ها پخش می شد.

برگزاری مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) در قطار تهران مشهد به این گستردگی و با حضور هنرمندان و بازیگران عرصه سینما و تلویزیون اتفاق نادری است که برای اولین بار در صنعت حمل و نقل ریلی کشور توسط شرکت نورالرضا و با همت روابط عمومی این شرکت انجام شده است.

 

انتهای پیام/

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز