شما اینجا هستید
اخبار نواحی » رتبه نخست اصفهان با تعمیر اساسی ۱۲۲۹ دستگاه واگن باری در سال۹۷

مدیر کل راه آهن اصفهان خبر داد:
تعمیر اساسی ۱۲۲۹ دستگاه واگن باری در سال۹۷
اداره کل راه آهن اصفهان در سال جاری با تعمیر اساسی ۱۲۲۹ دستگاه انواع واگنهای باری، رتبه نخست تعمیرات اساسی انواع واگن باری را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سید رضا سادات حسینی مدیرکل راه آهن اصفهان با اعلام این خبر گفت: این اداره کل طی ۵ ماهه نخست سال جاری با تعمیر اساسی ۱۲۲۹ دستگاه انواع واگنهای باری موفق به کسب رشد ۶۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل شده که در این زمینه رتبه نخست در بین مناطق راه آهن به خود اختصاص داده است .
وی افزود: طی تعامل و ارتباط مداوم با شرکتهای مالک واگن جهت افزایش تعداد واگنهای واگذاری برای تعمیرات اساسی و راه اندازی مجدد و اعزام به سیر آنها در این اداره کل، پس از شناسایی واگنهای منقضی اساسی و تهیه آمار ۶ ماهه ابتدای سال، پیش بینی های لازم جهت تأمین قطعات مورد نیاز از واحدهای تولیدی داخلی انجام گرفت که با توجه به حجم بالای کار در کارخانه های تعمیرات واگن منطقه اصفهان، زمان نوبت کاری به ۲ نوبت افزایش یافت که ایجاد اشتغال و جذب نیروهای متخصص در این حوزه را نیز در پی داشت.
وی اظهار داشت: از دلائل دستیابی به رشد ۶۱ درصدی تعمیرات اساسی انواع واگن باری ، می توان برنامه ریزی منسجم برای مانور و واگذاری واگن ها به واحدهای تعمیرات اساسی و نیز نظارت دقیق و مستمر ناظران و کارشناسان این اداره کل بدون در نظر گرفتن زمان اداری جهت کنترل و اعزام به سیر سلامت واگنها را برشمرد.
سادات حسینی تصریح کرد: از مجموع ۱۲۲۹ دستگاه واگن تعمیر اساسی شده درکارخانجات این اداره کل ، ۲۹۶ دستگاه واگن لبه بلند شش محوره ۳۴۹-۳۴۸ هزاری است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز