شما اینجا هستید
اخبار عمومی » رتبه نخست راه‌آهن در رعایت پروتکل‌های بهداشتی

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از تین نیوز، سعید رسولی، مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه طی ایام نوروز، هیچ‌گونه مشکل خاصی در راه‌آهن رخ نداده است، اظهار داشت: به‌زودی گزارش نهایی راه‌آهن در خصوص ایام تعطیلات نوروزی منتشر  و به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی با اشاره به کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران در ایام نوروز، اظهار کرد: ملاک تمامی ارزیابی‌های ما رضایت مردم است و به همین دلیل یک نظرسنجی انجام گرفت که به‌زودی نتایج آن جمع‌بندی خواهد شد.

رسولی گفت: در ایام نوروز پروتکل‌های بهداشتی به‌طور ۱۰۰ درصد و کامل از سوی راه‌آهن انجام و در مبادی جنوبی کشور از جمله اهواز و خرمشهر، تست رپید به‌طور روزانه گرفته شد.

مدیرعامل راه‌آهن با اشاره به سخنان قائم‌مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که از صداوسیمای کشور پخش شد، تصریح کرد: به گفته دکتر حریرچی، راه‌آهن به‌طور کامل پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده است.

وی عنوان کرد: آقای حریرچی، از رعایت پروتکل‌ها در جاده‌ها راضی نبودند، رعایت پروتکل‌ها را در حمل‌ونقل هوایی قابل قبول دانستند؛ اما تأکید کردند که راه‌آهن، پروتکل‌های بهداشتی را به‌طور کامل رعایت کرده است.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز