شما اینجا هستید
اخبار عمومی » رد پای بانک‌ها در توسعه راه‌آهن و سدهای استان بوشهر دیده شود

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از به نقل از استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با مدیران بانک ملی استان بوشهر به مناسبت سالروز تأسیس بانک ملی اظهار داشت: توسعه فعالیت بانکداری الکترونیکی و خدمات غیرحضوری در بانک ملی ضروری است.

وی تصریح کرد: قدمت ۸۰ سال سابقه فعالیت بانک ملی در بوشهر نشان از اهمیت و جایگاه اقتصادی بوشهر است که این قدمت و ریشه تاریخی، کار مدیران بانک ملی استان را سنگین‌تر می‌کند و انتظارات مردم را بالاتر می‌برد.

استاندار بوشهر گفت: تلاش مدیران بانک ملی باید ارتقا ضریب نفوذ بانکداری الکترونیکی و خدمات غیرحضوری باشد.

گراوند با قدردانی از تلاش‌های کارکنان بانک ملی در کسب موفقیت‌های حوزه عملکردی در سال ۹۸، اضافه کرد: انتظار از بانک ملی این است که در زمینه توسعه زیرساخت‌های استان مشارکت بیشتری داشته باشد.

وی گفت: باید رد پای بانک‌های استان در توسعه زیرساخت‌های استان از جمله راه‌آهن، جاده، سد و … مشاهده کنیم و بانک ملی در این بخش می‌تواند نقش تأثیرگذاری داشته باشد.

گراوند با بیان اینکه مردم انتظار بیشتری از بانک‌ها در زمینه کمک به توسعه زیرساخت‌های استان دارند، اضافه کرد: بوشهر خاستگاه توسعه کشور در بخش‌های مختلف از جمله پتروشیمی است بنابراین نگاه بانک‌های کشوری به استان بوشهر تغییر کند.

استاندار بوشهر اظهار کرد: بانک ملی باید به عنوان الگوی موفق در زمینه بانکداری برای بانک‌های کشور و استان بوشهر عمل کند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز