شما اینجا هستید
اخبار عمومی » رسولی: وجود روحیه اقدام و عمل، در مرکز جهادی پیشرفت راه آهن

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید رسولی مدیرعامل راه آهن در این رویداد، ضمن قدردانی از تلاش و کوشش همکاران که بسیار پرتلاش اما بدون هیاهو در کارگروه های تخصصی در مرکز جهادی پیشرفت در ستاد و مناطق پروژه ها و طرح های زیادی را در دست اقدام دارند اظهار داشت: با اراده و اعتقاد، کلمه جهادی را انتخاب و الحمدلله با قدرت به آن عمل می کنیم.
رسولی خاطرنشان کرد: روز گذشته تیم ارزیابی عملکرد سازمان امور اداری و استخدامی، از شرکت راه آهن و عملکرد مرکز جهادی پیشرفت بازدید کرده و از اقدامات ارزنده انجام شده در این مرکز ابراز رضایت و خشنودی کردند.
معاون وزیر راه و شهرسازی از مشارکت کلیه همکاران ستاد و مناطق، در جهت پیشبرد اهداف شرکت راه آهن تشکر کرد.
میرحسن موسوی معاون مسافری راه آهن نیز گفت: در اسفند سال ۹۸ از ۱۲ کارگروه تخصصی جهادی که مدیرعامل راه آهن دستور شکل گیری آن را صادر کرد یک موضوع مهم، ساماندهی شبکه حمل و نقل ریلی و آراستگی محیط بود.
وی ادامه داد: در این راستا پس از جمع آوری و احصا امکانات و سرمایه های انسانی موجود در شرکت راه آهن، در اردیبهشت ماه سال جاری اقدامات کوتاه مدت در طول خطوط و ایستگاه های ریلی تعریف و به مناطق ابلاغ شد.
به گفته موسوی؛ در کارگروه ساماندهی شبکه حمل و نقل ریلی، ۲۰۴ اقدام کوتاه مدت، شناسایی و در ۱۷۷ ایستگاه، توسط همکاران مناطق در مدت زمان ۳ ماه و بدون بار مالی، اجرایی شد.
این رویداد از سامانه تلویزیون اینترنتی راه آهن به نشانی Railtv.irدر دسترس علاقه مندان قرار داشت.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز