شما اینجا هستید
اخبار نواحی » رشد عملکرد راه آهن اصفهان در حوزه باری و مسافری در سال ۹۶

مدیرکل راه آهن اصفهان در تشریح عملکرد ناوگان ریلی این اداره کل در دو حوزه باری و مسافری طی سال نود وشش، بیان داشت : در سال گذشته، این اداره کل موفق گردید تا درمجموعِ عملیاتهای بارگیری و تخلیه بار ، بالغ بر ۱۷ میلیون و ۳۰۰هزار تن بار را توسط ناوگان ریلی خود از مبادی و به مقاصد مختلف حمل نماید.
وی ادامه داد : مقایسه آمار عملکردی میزان تناژ بار بارگیری شده طی سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ ، بیانگر رشد ۷ درصدی در این زمینه بوده و مقایسه میزان تناژ بار تخلیه شده طی همین بازه زمانی نیز نشان از رشد ۱۴درصدی آن دارد.
سادات حسینی اظهار داشت: همچنین طی همین مدت، میزان تن کیلومتر بار خالص و ناخالص حمل شده ، هرکدام ۹ درصد افزایش یافته است.
سیدرضا سادات حسینی تصریح کرد: در حوزه مسافری هم در سال ۱۳۹۶ بیش از یک میلیون و ۲۴۰ هزار مسافر مبدأ – مقصدی توسط ناوگان ریلی این اداره کل جابجا گردیده و بالغ بر ۲میلیون مسافر عبوری هم با قطار در محدوده جغرافیایی این اداره کل تردد نمودند که در مجموع ، رشد حدود ۴.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ ، کسب گردیده است.
مدیرکل راه آهن اصفهان خاطر نشان ساخت : به حول و قوه الهی و تلاش همکاران عزیز ، طی سال ۱۳۹۶ ، این اداره کل مفتخر به کسب تقدیرنامه وتندیس سه ستاره در حوزه تعالی سازمانی شد و موفق گردید تا با در نظرگرفتن ضرایب عملکردی ، مقام برتر را درسال ۱۳۹۶ به خود اختصاص دهد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز