شما اینجا هستید
اخبار نواحی » رشد ۱۸ درصدی جابجایی زائر و مسافر در ۱۱ ماهه سال جاری در اداره کل راه آهن خراسان

ضیایی مهر مدیرکل راه آهن خراسان خبر داد :

رشد ۱۸ درصدی جابجایی زائر و مسافر در ۱۱ ماهه سال جاری در اداره کل راه آهن خراسان

در ۱۱ ماهه سال جاری بیش از ۱۳ میلیون زائر و مسافر در اداره کل راه آهن خراسان جابجا شده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۸ درصدی داشته که این اداره کل در سطح شبکه ریلی توانسته بار دیگر رتبه نخست جابجائی مسافر را کسب نماید.

به گزارش روابط عمومی راه آهن خراسان، مدیرکل راه آهن خراسان گفت: در ۱۱ ماهه نخست سال جاری ۱۳ میلیون و ۸۹ هزار و ۴۶۱ زائر و مسافر در اداره کل راه آهن خراسان جابجا شده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۸ درصدی داشته و کسب رتبه نخست جابجایی مسافر را همواره در پی داشته است.

محمدهادی ضیایی مهر افزود: در بهمن ماه سال جاری نیز حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار مسافر و زائر در اداره کل راه آهن خراسان جابجا شده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد رشد داشته است.

گفتنی است در پاییز سال جاری درطول شبانه روز ۸۰ رام قطار مسافری با ظرفیت ۳۵ هزار نفر از ۲۸ شهر و مرکز استان در اداره کل راه آهن خراسان تردد می نمایند که حدود ۹۵ درصد از قطارهای مسافری اعزامی از مبدا مشهد مقدس بدون تاخیر اعزام شده اند و در این برنامه از مشهد به تهران، بندرعباس، شیراز، کرمان، تبریز و اهواز حمل خودرو به صورت مستقیم انجام پذیرفته است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز