شما اینجا هستید
اخبار عمومی » رفع مشکلات ترافیکی و ریلی از اولویت های مسئولین شهرستان قدس است

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از برنا ؛ لیلا واثقی فرماندارقدس با تاکید بر اهمیت پیگیری، رفع مطالبات و مشکلات شهروندان توسط مسئولین شهرستانی گفت: پیگیری مطالبات مردم و رفع مشکلات ترافیکی و ریلی جز اولویت های مسئولین شهرستان قدس است.

 

وی با اشاره به رفع مشکلات ایجاد شده بعد از مسدود سازی ورودی شهرستان قدس در زیر پل پیامبراعظم (ص) افزود: موضوع بازگشایی مسیر ورودی زیر پل پیامبراعظم (ص) در جلسه شورای تامین شهرستان مطرح و مقرر شد بعد از تصویب در جلسه شورای تامین استان و ابلاغ به راه آهن جمهوری اسلامی ، با استقرار سوزن بان این مسیر به بهره برداری مجدد برسد.

 

فرماندار قدس ادامه داد: در طی جلسات و بازدید های قبلی توسط نماینده مجلس شورای اسلامی، دفتر فنی استانداری و مسئولین راه آهن جمهوری اسلامی مقرر شد، اداره کل راه آهن استان تهران بعد از اخذ مجوز های لازم  نسبت به احداث زیر گذر هشت متری برای عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین پیاده اقدام نمایند.

 

به گفته مقام عالی دولت در شهرستان، پل تولیدگران که به بهره برداری رسیده است، مشکلات ترافیک ورودی شهرستان و مشکلات منطقه کاوسیه را به حداقل رسانده و همچنین با تجهیز کارگاه و اصلاح مهندسی در بزرگراه فتح توسط شهرداری منطقه ۲۱، دسترسی شهروندان خیابان پیروزی شمالی به مرکز شهرقدس میسر خواهد شد.

 

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز