شما اینجا هستید
مترو » روابط عمومی یک ویژگی اخلاقی است

به گزارش سایت اختصاصی ریل نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه،محسن محمدیان به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی ” ارتباطات و روابط عمومی” اظهار داشت: این روز صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است. و تنها متعلق به شاغلین یک حرفه نیست بلکه ویژه تمام کسانی است که به اخلاق خوب تحسین شده اند و خداوند نعمت پاسخگویی با رویی گشاده به مردم را به آنان عطا کرده است.

وی افزود: به اعتقاد من روابط عمومی یک شغل نیست، یک ویژگی اخلاقی است که هرکسی باید خویش را به آن مزین سازد و آنکه در صف اول مراوده با مردم قرار دارد به این مهم اولویت دارد،چرا که توسعه بدون اطلاع رسانی و اطلاع یابی امکان پذیر نمی باشد زیرا داده ها زمانی که تحلیل و آنالیز شوند مبدل به اطلاعات می شوند که شرایط لازم برای تصمیم گیری و تصمیم سازی است و این جاست که نقش مهم و جایگاه ویژه روابط عمومی در هر سازمان و شرکتی نمایان می شود که می تواند موفقیت های یک ارگان را بر ستون اطلاعات دقیق و دانایی استوار کند و در اخذ تصمیم های درست و شایسته، مدیران ارشد را یاری رساند.

محمدیان تصریح کرد: روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران نیز در دو سال گذشته اطلاع رسانی در خصوص خدمات رسانی هرچه بهتر پرسنل شرکت به شهروندان و مسافران را با تیزبینی، دانایی و هوشیاری همگام با تمامی بخش های مختلف شرکت به کار بست تا لبخند رضایت را بر لبان مردم بنشاند.

 

وی گفت: نامگذاری این روز به نام روز روابط عمومی بهانه ای شد تا بدین وسیله این روز را به شما همکاران گرامی شاغل در این مدیریت که با الهام از همدلی، هم افزایی، هم اندیشی، همسویی و صداقت ضمن حفظ مصالح شرکت در جهت انجام رسالت خطیر خود بدون هیچ چشم داشتی فعالیت می کنند تبریک و تهنیت عرض می کنم.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز