شما اینجا هستید
اخبار عمومی » روز پُر کار استاندار همدان در پایتخت

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری همدان، در این سفر یک روزه، استاندار همدان با مهندس رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، مهندس خاوازی وزیر جهاد و کشاورزی و دکتر بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)کشور دیدار و آخرین وضعیت مشکلات و مسائل استان را مورد بحث و بررسی قرار داد.

دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی

در دیدار استاندار همدان با مهندس رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی، در مورد پروژه‌های راه‌آهن استان از جمله مسیر همدان ملایر، مسیر همدان سنندج و همچنین ایستگاه‌های جدید درون شهری شهرهای همدان و نهاوند، توافقات خوبی انجام گرفت.

نحوه حمایت از شرکت بتن بریس همدان تولید کننده تراورس های بتنی ریلی و آهنی بریس همدان نیز، از دیگر موضوعاتی بود که در دستورکار این جلسه قرار گرفت.

 

دیدار با وزیر جهاد کشاورزی

جلسه بعدی استاندار همدان با وزیر جهاد و کشاورزی بود .

در این جلسه نیز  مهمترین مسائل و مشکلات بخش کشاورزی استان مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

با موافقت وزیر جهاد کشاورزی استان همدان به عنوان استان پایلوت الگوی کشت کشور و ایجاد زنجیره‌های تولید در استان در بعضی محصولات خاص همچون گردو، سیر، سیل زمینی و دیگر محصولات تولیدی استان انتخاب شود.

 

دیدار با رئیس کمیته امداد کشور

در ادامه و در جلسه‌ای دیگر، استاندار همدان توانست  وضعیت اشتغال و خدمت رسانی مددجویان و همچنین مهمترین مسائل مددجویان و مستمری بگیران استان را با رئیس کمیته امداد کشور مورد بررسی قرار دهد.

 

پیگیری پروژه میدان بار و قطار شهری همدان

استاندار همدان در این سفر وضعیت دو پروژه مهم شهر همدان از جمله پروژه میدان بار و قطار شهری همدان را در جلسه ای با حضور نمایندگان شهر همدان ،سرمایه گذاران ،مشاورین طرح ،شهردار و رئیس شورای شهر بررسی و تصمیمات خوبی اتخاذ گردید.

 

 

در این جلسات اکثریت مجمع نمایندگان استان حضور داشتند .

پیگیری مسائل استان در تهران از برنامه های هفتگی استاندار است .

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز