شما اینجا هستید
مترو » زدن ماسک در هنگام استفاده از مترو الزامی است

به گزارش سایت اختصاصی ریل نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین المل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه فرنوش نوبخت به اهمیت همراهی شهروندان و مسافران برای اجرا شدن مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا اشاره کرد و افزود: هنوز هم تعدادی از مسافران هستند که بدون استفاده از ماسک از حمل و نقل عمومی استفاده می کنند درهمین راستا ا از تمامی مسافران می خواهیم جهت اجرای شدن صد درصدی دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا با ما همکاری کرده و بدون ماسک وارد مترو نشوند.

وی گفت: استفاده از ماسک در هنگام سوار شدن به مترو بسیار مهم است و اگر، مسافری بدون ماسک وارد شبکه مترو شود توسط پلیس مترو و پرسنل مستقر در ایستگا ه ها به آن تذکر داد می شود.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همچنین بر اهمیت اصول فاصله گذاری اجتماعی و تاثیر آن در میزان آمار و شیوع بیماری کرونا تاکید کرد و از شهروندان و مسافران خواست تا با مدیریت در زمانبندی سفر از تردد های غیر ضروری در ساعات شلوغ خوداری کنند.

 وی در پایان ار تمامی پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه که از ابتدای شیوع ویروس کرونا که در روزهای تعطیل و غیر تطیل به شهروندان و مسافران مترو خدمات رسانی میکنند تقدیر و تشکر کرد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز