شما اینجا هستید
اخبار عمومی » سرمایه اصلی بسیج کارکنان متعهد و متخصص دستگاه های اجرایی است

به گزارش ریل نیوز به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ پاسدار «سید حمید رضا قریشی» درنشست هم اندیشی نخبگان بسیجی راه آهن افزود: همگرایی در بین بسیجیان در تمام رده های سازمانی بسیج، آینده خوبی را برای بسیج به وجود می آورد و در گام دوم انقلاب سرمایه های گذاری بر روی توسعه سرمایه های انسانی بسیار ضروری است.

وی برتوسعه متوازن وهمه جانبه در کشور تاکید کرد و گفت: در راستای توسعه پایدار همه جانبه باید شاخص های تحقیق و توسعه مورد توجه جدی قرار گیرد و دراین راستا نمی شود بخشی توسعه یافته و بخشی دیگر به رشد و توسعه دست پیدا نکند.

فرمانده بسیج ادارات ووزارتخانه های سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ بیان کرد: سرمایه اصلی ما در ادارات کارکنان و سرمایه ای انسانی آن هستند و با تربیت صحیح، کارکنان دولت باید بر فراز انقلاب اسلامی قرار گیرند و در جهانی که دشمنان به دنبال از بین بردن انقلاب اسلامی هستند، تفکر و فرهنگ بسیجی می تواند مانع از تحقق اهداف دشمنان شود.

قریشی اظهارداشت: موفقیت جمهوری اسلامی ایران به عنوان ششمین کشور عضو باشگاه هسته ای جهان، تنها با تفکر بسیجی و نظام ولایتمداربرای کشور میسر شده و در این راستا دشمنان نتوانستند با ترور دانشمدان هسته ای ابتکارات، فعالیت های ارزشمند و طوفان فکری جوانان ایرانی را از بین ببرند.

فرمانده بسیج راه آهن نیزدر این نشست ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج یک نیروی چند وجهی است و در تمام شئون اجتماعی کشور به خوبی حد اعتلای فرهنگی خود را نشان داده و در طول سال های گذشته در تمام مسایل مهم کشور کارهای بزرگی را به سر انجام رسانده است.

سرهنگ «داود عباس زاده» افزود: بسیج با هیچ چیزی قابل قیاس نیست، زیرا بسیج حقیقتی است که تاکنون به وظایف خود به خوبی عمل کرده و هرگونه تضعیف آن، بازی کردن در زمین دشمن است.

وی با بیان اینکه دشمنان همیشه به دنبال انحلال بسیج بودند در حالی که بسیج نقطه مقاومت ما در برابر دشمن بوده است، گفت: در حالی که در ۴۰ سال گذشته دشمن در حوزه های صنعتی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی ما را تحریم کرده، اما بسیج و جوانان متعهد ایرانی به خوبی توانمندی‌های خود را نشان داده اند.

فرمانده بسیج راه آهن اظهارداشت: خوشبختانه ظرفیت های نهفته و پنهان زیادی در کشور وجود دارد و دشمن هرجا کم می آورد به دنبال حذف فیزیکی است، اما با وجود نیروهای بسیجی ما فرصت توقف نداریم و این زیبنده ما نیست از دنیا عقب بمانیم.

عباس زاده افزود: دشمن به دنبال ناکارآمدی انقلاب اسلامی ایران است و همواره به دنبال این است ک نظام ولایی و حاکمیت دینی ما را عقب مانده نشان دهد، اما باید با برجسته سازی نیروی انسانی فرهیخته و نخبگان بسیجی، از ظرفیت های کمیته علمی و فرهنگی بسیج به خوبی استفاده شود.

سرپرست اداره کل راه آهن تهران نیز در ادامه این نشست ضمن تبریک هفته بسیج به تمام بسیجیان کشور گفت: بسیج از دل مردم برخواسته و راز ماندگاری آن مردمی بودن و در کنار مردم بودن آن است.

«علی کاظمی منش» افزود: تاکنون برای ما ثابت شده هرجا نیاز به نیروهای بسیجی بوده بسیج به موقع حضور یافته و حتی در راه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تاکنون بسیجیان زیادی به درجه رفیع شهادت نایل آمده اند.

وی تاکید کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی ایران بسیج نقش مهمی بر عهده دارد و بدون تردید بسیج با تفکر کارآمدی و خدمت خالصانه به مردم در گام دوم نیز با هوشمندی و نقش آفرینی، سربلند بیرون خواهد آمد.

سرپرست اداره کل راه آهن تهران با بیان اینکه بسیج تاکنون به خوبی توانسته در تمام بخش های کشور نقش آفرینی کند، گفت: موفقیت بسیج خواست بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی است و هرجا بسیج حضور دارد، کشور از گزند و توطئه دشمنان مصون مانده است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز