شما اینجا هستید
اخبار نواحی » سه کیلوگرم تریاک در راه آهن زنجان کشف شد

به گزارش ایرنا، سرهنگ سمیران علیزاده روز دوشنبه درباره این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: متهم دستگیر شده در پوشش مسافر نسبت به جابجایی این میزان مواد مخدر اقدام کرده بود که با تیزبینی پلیس راه آهن زنجان در دام قانون گرفتار شد.
وی افزود: ماموران پلیس راه آهن شمالغرب پس از ورود قطار تهران – زنجان به ایستگاه زنجان به این مسافر مظنون شدند و در بازرسی از کوله پشتی متهم، این مقدار مواد مخدر را کشف و ضبط کردند.
علیزاده اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به منظور اعمال قانون به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضایی زنجان تحویل شد.
***کشف بیش از ۲۲ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف ۲۲ کیلو و ۴۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری سه قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبر داد‌.
سردار علی آزادی گفت: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت یک باند در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد متهمان به صورت عمده در تهیه و قاچاق موادمخدر فعالیت داشته و قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از استانهای شرقی به وسیله ۲ دستگاه خودرو به قصد توزیع به استانهای غربی انتقال دهند.
آزادی ادامه داد: عملیات دستگیری متهمان آغاز و ماموران موفق شدند متهمان را با ۲ دستگاه کامیون در اتوبان زنجان – قزوین شناسایی و متوقف کرده و در بازرسی خودروها، مقدار ۲۲ کیلو و ۴۵۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک را که در کامیون ها جاسازی شده بود کشف کنند.
وی افزود: این متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و روانه زندان شد.

*** کشف سیگار خارجی قاچاق
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی زنجان از یک قاچاقچی سیگار، مقدار ۱۰۹ هزار و ۸۰۰ نخ انواع سیگار قاچاق خارجی کشف کرد.
سرهنگ جعفر کردلو افزود: این میزان سیگار خارجی از یک دستگاه پراید درحال تردد از جاده قدیم زنجان – میانه، کشف و ضبط شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز