شما اینجا هستید
مترو » شرکت بهره برداری متروی تهران در روز جهانی کودک میزبان کودکان تهرانی شد

همزمان با روز جهانی کودک، ۱۶ نفر از کودکان سرای محله ولیعصر (عج) منطقه ۱۵ شهرداری تهران با حضور در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از نزدیک با مدیرعامل و فعالیت های متروی تهران آشنا شدند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، ۱۶ نفر از کودکان مقطع پیش دبستانی با شعار “آینده را باید ساخت، تهران شهر دوستدار کودک” این روز را در کنار مهندس فرنوش نوبخت نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گذراندند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ابتدا با ابراز خوشحالی از حضور کودکان در این شرکت گفت: کودکان آینده سازان کشور هستند و توجه به آموزش آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با اشاره به اینکه در آینده این کودکان عهده دار پست های مختلف در سطح کشور خواهند بود افزود: مدارس سرآغاز پیشرفت و شکوه کودکان هستند و باید از همین سن با کارهای مختلف آشنا شوند این نوع بازدید ها اگر ادامه دار باشد کودکان می توانند از نزدیک با مجموعه های مختلف آشنا شوند تا براساس علایقشان برای آینده خود تصمیم گیری کنند.
در ادامه این بازدید کودکان با نحوه صحیح استفاده از مترو و رعایت نکات ایمنی در آن آشنا شدند. مهندس نوبخت همچنین در خصوص آموزش خرید نکردن از دستفروشان در مترو به کودکان نکاتی را بیان کرد و از مربیان آنها خواست نحوه استفاده صحیح از مترو را به آنها آموزش دهند.
در پایان این مراسم، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اهدا هدایایی این روز را به کودکان تبریک گفت.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز