شما اینجا هستید
اخبار عمومی » ضرورت تسریع درراه‌اندازی آسانسور و پله‌برقی راه‌آهن سمنان وشاهرود

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از مهر، منوچهر فخری پیش از ظهر یکشنبه در بازدید از روند اجرایی پروژه پله‌برقی و آسانسور ایستگاه راه‌آهن سمنان ضمن بیان اینکه مردم از وعده‌های عمل نشده مدیریت راه‌آهن شمال شرق (۱) ناراضی هستند، اظهار داشت: راه‌اندازی و تسریع در فرآیند پروژه ایجاد آسانسور و پله‌برقی در ایستگاه راه‌آهن سمنان و شاهرود در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به پیگیری‌ها و بازدیدهای مستمر استانداری سمنان از فرآیند اجرای این پروژه بیان کرد: مجموعه مدیریت راه‌آهن شمال شرق (۱) باید برای رفع مشکلات مردم و جلب رضایت آن‌ها به قید فوریت نسبت به راه‌اندازی پله‌برقی و آسانسور ایستگاه‌های راه‌آهن سمنان و شاهرود اقدام ‌کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با تأکید بر لزوم تکمیل به‌موقع این پروژه خاطرنشان کرد: ایجاد امکانات رفاهی در اماکن عمومی برای مردم ازجمله رویکردهای مهم دولت محسوب می‌شود.

فخری بابیان اینکه ایجاد پله‌برقی در ایستگاه راه‌آهن سمنان و شاهرود ازجمله مطالبات عموم مردم و مسافرانی است که از این منطقه تردد دارند، تصریح کرد: تقویت زیرساخت‌های موجود در حوزه جابه‌جایی مسافران به‌صورت ریلی نقش مؤثری در جذب جمعیت به این منطقه ایفا می‌کند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز