شما اینجا هستید
اخبار نواحی » طی تیر ۹۷ بیش از ۱۷۰۰ رام قطار جهت اقامه نماز مسافران در یکی از ایستگاه های دارای نمازخانه و مسجد ناحیه شمالشرق ۱ توقف نموده اند.

مدیر کل راه آهن شمالشرق (۱) گفت :

طی تیر ۹۷ بیش از ۱۷۰۰ رام قطار جهت اقامه نماز مسافران در یکی از ایستگاه های دارای نمازخانه و مسجد این اداره کل توقف نموده اند.
فرشاد زادخور با بیان این مطلب اظهار داشت:از آنجا که سفر با قطار و گذر از حوزه استحفاظی این اداره کل به عنوان یکی از راه های تشرف به مشهد مقدس می باشد، سالانه پذیرای میلیون ها مسافر و مشتاق زیارت آستان مقدس امام هشتم(ع) هستیم و این مهم موجب شده که در بحث خدمت رسانی و ترویج فرهنگ اقامه نماز نیز فعالیت چشمگیری داشته باشیم.

ارائه خدمات شبانه روزی به زوار گرانقدر آن امام همام(ع) و اشاره به توقف بیش از۱۷۳۱ رام قطار طی یک ماه، نشان از تلاشی بی نظیر در راستای ترویج فرهنگ نماز در این اداره کل می باشد و ما بر خود می بالیم که با تاسیس و نگهداری از ۱۵ نمازخانه و مسجد به ارائه خدمت به اقامه کنندگان نماز می پردازیم.

اضافه می شود: سالانه بیش از ۲۶ هزار رام قطار مسافری از حوزه استحفاظی این اداره کل عبور کرده و از خدمات مختلف بهرمند می شوند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز