شما اینجا هستید
مترو » فاز نخست قطار شهری کرج در نیمه اول سال ۹۹ بهره‌برداری می‌شود‌

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از تسنیم ، عزیزالله شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه قطار شهری کرج ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیما، اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این بازدیدها به صورت مستمر برای بررسی روند پیشرفت پروژه و خداقوت گفتن به دست‌اندرکاران این امر، در دستور برنامه است.

وی با بیان اینکه امروز نیز از فاز نخست قطار شهری کرج در ایستگاه طالقانی بازدید شد، افزود: در این شرایط سخت به لحاظ بودجه و اعتبار، پیمانکار مربوطه در قطار شهری کرج با قدرت مشغول کار است.

شهبازی با اشاره به بهره‌برداری از پروژه قطار برقی کرج ـ هشتگرد گفت: این پروژه پس از سال‌ها انتظار با پیگیری‌های جدی استانی و جلب توجه ملی با حضور رئیس محترم جمهور افتتاح شد و اکنون در حال ارائه خدمات به مردم است، بنابراین با اهتمام ویژه‌ای در نظر داریم برای تکمیل قطار شهری کرج نیز همراهی و پیگیری لازم را داشته باشیم.

وی افزود: شهردار و شورای اسلامی شهر کرج با علاقه و انگیزه بالایی برای تکمیل این پروژه وارد عمل شده‌اند.

استاندار البرز اضافه کرد: امید است براساس اعلام شهردار کرج و پیمانکار مربوطه در نیمه اول سال ۹۹ شاهد بهره‌برداری از فاز یک قطار شهری کرج باشیم.

شهردار کرج نیز در این بازدید با اشاره به همراهی و حمایت جدی استاندار البرز در راستای تسریع در تکمیل پروژه قطار شهری کرج‌ عنوان کرد: تمامی تلاش ما این است که فاز یک قطار شهری کرج را در هفته دولت سال ۹۹ به ایستگاه پایانی برسانیم.

کمالی‌زاده گفت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی استاندار البرز مقرر شد جلسه‌ای پیرامون بررسی منابع اعتباری قطار شهری در نهاد ریاست جمهوری داشته باشیم.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز