شما اینجا هستید
اخبار نواحی » قطار اهواز – خرمشهر و بالعکس از ۱۴ تا ۳۰ آذر رایگان شد

معاون مدیرکل راه آهن جنوب و مدیر پایانه راه آهن خرمشهر گفت: قطار حومه ای اهواز – خرمشهر و بالعکس از ۱۴ آذر تا پایان این ماه به رایگان مسافران را جابجا می کند.

تین نیوز – معاون مدیرکل راه آهن جنوب و مدیر پایانه راه آهن خرمشهر گفت: قطار حومه ای اهواز – خرمشهر و بالعکس از ۱۴ آذر تا پایان این ماه به رایگان مسافران را جابجا می کند.

غلامحسین فارسیان چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد:در توافق به عمل آمده بین سازمان منطقه آزاد اروند و اداره کل راه آهن جنوب، به منظور آسان سازی و ایمنی تردد هم استانی ها و هموطنان برای حضور در جشنواره خرید طلایی منطقه آزاد اروند، آمد وشد هم استانی ها با قطار در مسیر اهواز – خرمشهر و بالعکس رایگان است و هیچ گونه وجهی از مسافران دریافت نمی شود.

وی ظرفیت این قطارها را در هر مسیر ۲۱۶ نفر اعلام کرد و افزود: حرکت قطار های مذکور از اهواز به خرمشهر ساعت ۹صبح و زمان برگشت ساعت ۲۲ از خرمشهر به اهواز خواهد بود.

جشنواره خرید طلایی اروند از ۱۴ آذر جاری در منطقه آزاد اروند (شهرهای آبادان و خرمشهر) کار خود را آغاز کرده و تا ۳۰ آذر برپاست. در این جشنواره تخفیف های ویژه ازجمله تخفیف ۱۱ درصدی خرید طلا، و نیز برنامه های شاد فرهنگی و هنری نیز تدارک دیده شده است

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز