شما اینجا هستید
قطار باری و مسافری » قطار تندروی پردیس در مسیر مشهد و یزد

قطار تندروی پردیس در مسیر مشهد و یزد

شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا، قطارهای تندوری پردیس مشهد و یزد را برای ماه‌های آبان و آذر آمادهخدمات‌رسانی به هم‌وطنان عزیز می‌کنند.

قطارهای مسافری شرکت رجا پرکارتر از گذشته برمی‌گردند. شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا، قطارهای تندوری پردیس مشهد و یزد را برای ماه‌های آبان و آذر آماده خدمات‌رسانی به هم‌وطنان عزیز می‌کند.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا، این شرکت در نظر دارد علاوه‌بر اعلام برنامه حرکت و قیمت بلیت قطارهای مسافری، اطلاعات مربوط به خدمات، امکانات و مسیرهای تردد قطارهای خود را به اطلاع هم‌وطنان برساند تا متقاضیان بتوانند با اطلاع و آگاهی بیشتر قطار مورد نظر خود را برای مسافرت انتخاب کنند.

قطارهای تندروی پردیس(ترن‌ست) با قابلیت سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت، همه‌روزه و به‌صورت رفت‌وبرگشت در مسیرهای مشهد و یزد مسافران را جابه‌جا می‌کنند.

قیمت بلیت این قطارها در حالت نرمال، در مسیر مشهد ۸۱۴هزار ریال و در مسیر یزد ۴۰۱هزار و ۵۰۰ ریال است که با توجه به شناور بودن قیمت بلیت قطارها، مبالغ موردنظر بسته به ایام و فصول سال ممکن است تغییراتی (کاهش یا افزایش) داشته باشد.

خدمات پذیرایی در قطارهای تندروی پردیس شامل: آب آشامیدنی، تنوع غذایی و نوشیدنی، بسته پذیرایی (نوشیدنی-میوه-تنقلات)، وعده غذایی (صبحانه و غذای گرم) بسته به مسیر و زمان حرکت قطارها به مسافران گرامی ارائه می‌شود.

از تجهیزات و امکانات قطارهای یادشده می‌توان به سیستم صوت و تصویری همراه با هدفون اختصاصی، مجله و روزنامه، میز غذاخوری، سرویس بهداشتی فرنگی مجهز به میز تعویض پوشک بچه، سیستم اطلاع‌رسانی زنده برای بیان موقعیت قطار، مسیر، مقصد، سیستم تهویه مطبوع و … اشاره کرد.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز