شما اینجا هستید
مترو » مبارزه با سرطان با خودمراقبتی و امید

با همکاری اداره کل سلامت شهرداری تهران در ایستگاه های مترو برگزار می شود

مبارزه با سرطان با خودمراقبتی و امید

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران از برپایی پایگاه مشاوره با دو موضوع سرطان و کودکان مبتلا به اوتیسم در ایستگاه های منتخب متروی تهران خبر داد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، پایگاه خدمات مشاوره رایگان پویش اطلاع رسانی و سلامت با عنوان “سرطان قابل پیشگیری و درمان است با خود مراقبتی و امید”با همکاری اداره کل سلامت شهرداری تهران و با مشارکت موسسه های خیریه محک، سمر، بهنام دهش پور، نور و حضرت ولیعصر(عج) در ایستگاه های تجریش، مصلی امام خمینی(ره)،‌ شهید مدنی، قیطریه، تئاترشهر، بهارستان و امام خمینی(ره)، با حضور کارشناسان حوزه سلامت در روز دوشنبه ۸ بهمن ماه ۹۷ از ساعت ۸ تا ۱۸ پاسخگوی سوالات مسافران خواهد بود. 
هدف از اجرای این برنامه ها ارتقای بیشتر سطح دانش و آگاهی مسافران مترو با انتقال مفاهیم و پیامهای خود مراقبتی است.
هم چنین به منظور شناخت، تشخیص و نحوه برخورد صحیح با اختلالات رفتار کودکان و نوجوانان طرح پایگاه مشاوره رایگان اوتیسم با همکاری موسسه دوست اوتیسم در ایستگاه های تجریش، دروازه شمیران، میدان جهاد و صادقیه آماده ارایه خدمات و پاسخگویی به سوالات مسافران متروی تهران می باشد. این برنامه نیز از  ۶تا۱۱ بهمن ماه ۹۷ از ساعت ۸ تا ۱۸ برگزار می شود. 

گفتنی است: معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران با دعوت و مشارکت تمامی سازمان ها و انجمن های مردم نهاد  بستر مناسبی برای اجرای فعالیت های فرهنگی، هنری و اجتماعی به وجود آورده است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز