شما اینجا هستید
اخبار عمومی » متروی هشتگرد در یک قدمی بهره‌برداری

به گزارش ریل نیوز، حبیب‌اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، از آماده شدن خط مترو گلشهر-هشتگرد برای انجام تست سرد خبر داد و گفت: تا چند روز دیگر مراحل مختلف تست توسط شرکت بهره‌برداری متروی تهران انجام می‌شود و بهره‌برداری آزمایشی از این خط نیز پس از تست گرم انجام خواهد شد.

وی با اشاره به‌ این‌که پروژه هم‌اکنون برای انجام تست سرد آماده است، گفت: از بهره‌بردار دعوت می‌کنیم که تست سرد را انجام دهد و در صورت پشت‌ سر گذاشتن این مرحله با موفقیت، وارد مرحله بعدی یعنی تست گرم خواهیم شد و پس از آن نیز بهره‌برداری آزمایشی صورت می‌گیرد.

رضیئی، عضو هیئت مدیره این شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز در گفت‌وگو با خبر شبکه پنج تلویزیون از آماده‌سازی پایانه‌های تاکسی و اتوبوس برای انتقال مسافران به این ایستگاه مترو خبر داد و گفت: پایانه‌ها آماده‌شده اما مدیریت و بهره‌برداری این مجموعه با شهرداری است.

گفتنی است، با احداث این خط مترو، روزانه بیش از ۲۵۰هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج-قزوین نیز می‌انجامد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز