شما اینجا هستید
اخبار نواحی » ششمین رام قطار مسافری زاهدان – اصفهان

 

 • مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: از ابتدای شهریور تا کنون ۶ رام قطار مسافری از زاهدان به مقصد اصفهان با ضریب اشغال بیش از ۹۵ درصد اعزام شدند.
  به گزارش ریل نیوز، مجید ارجونی روز پنجشنبه در این خصوص اظهار داشت: قطار مسافری زاهدان به اصفهان با برنامه ریزی ها و پیگیری های مجدانه، اواخر هفته دولت با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان استانی راه اندازی شد.
  وی افزود: این قطار با تاکید استاندار سیستان و بلوچستان و تقاضای مردم شریف استان و حمایت های همه جانبه راه آهن جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شد.
  وی بیان کرد: ششمین رام قطار زاهدان به اصفهان با پنج واگن چهار تخته درجه یک و ظرفیت ۲۲۰ نفر امروز ساعت ۱۱:۳۰ به مقصد اصفهان حرکت کرد.
  مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: این قطار یک هفته در میان روزهای سه شنبه و چهارشنبه و روزهای پنجشنبه و جمعه در این مسیر تردد می کند.
  ارجونی اظهار کرد: حرکت این قطار ساعت ۱۱:۲۰ از اصفهان به مقصد زاهدان و روز بعد ساعت ۱۱:۳۰ از زاهدان به مقصد اصفهان است.
  وی اضافه کرد: هر واگن این قطار ۴۴ نفر ظرفیت دارد و هر بلیط آن با قیمت ۷۲۲ هزار و ۵۰۰ ریال فروخته می شود.
  وی گفت: مدت زمان حرکت قطار زاهدان – اصفهان از مبدا تا مقصد ۱۸ ساعت است.
  وی تصریح کرد: رسانه ها در ضریب اشغال بالای این قطار نقش بسزایی داشتند، این همدلی و تلاش نشان از عزم جدی همگانی برای توسعه و پیشرفت استان است که باعث می شود ما با تلاش بیشتری کار کنیم.
  مدیرکل راه آهن جنوب شرق خاطرنشان کرد: متقاضیان سفر با قطار در مسیر ریلی زاهدان – کرمان – یزد – اصفهان و برعکس می ‌توانند با مراجعه به مراکز فروش مجاز و یا سایت راه ‌آهن نسبت به خرید بلیط های مورد نیاز خود اقدام کنند.
  وی تاکید کرد: ضریب اشغال بالای این قطار تضمین کننده حفظ آن برای تردد در این مسیر است.
  وی ادامه داد: با عنایت به بالا بودن تقاضای مسافرین گرامی از این قطار پیگیر خواهیم بود حرکت این قطار به صورت یک روز در میان و یک واگن خودروبر نیز به آن اضافه شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز