شما اینجا هستید
اخبار نواحی » مراسم جشن تکلیف فرزندان پرسنل اداره کل راه اهن شرق برگزار شد

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه آهن شرق: مهندس رضا شرقی در مراسم گرامیداشت هفته حمل ونقل و جشن تکلیف فرزندان کارکنان راه آهن به بیان گزارش عملکرد اداره کل پرداخت و گفت: در بخش حمل بار راه آهن شرق روند مثبتی داشته و وضعیت خوبی داریم به‌گونه‌ای که در حوزه حمل بار نسبت به سال قبل رشد هفت درصدی داشتیم و در زمینه حمل مسافر نیز شرایط اینگونه است.

شرقی با بیان اینکه در بحث ایمنی به نسبت سال گذشته روند مثبتی داریم گفت: در بحث ایمنی نسبت به سال گذشته بهتر شده ایم اما راضی نیستم و در این مقوله انتظار ۱۰۰ درصدی دارم.

وی با تاکید بر نگاه ویژه مدیر عامل محترم راه آهن به مقوله تکریم خانواده ها و نقش مهم آنان در پیشگیری ازسوانح ریلی گفت: منشا ۸۶ درصد سوانح پرسنل هستند که نقش خانواده در این موضوع بسیار موثر است دکتر رسولی بارها در جلسات مختلف دستورات ویژه ای در این خصوص صادر کرده اند.

امام جمعه طبس نیز در سخنانی گفت: جشن تکلیف نماد بزرگ و بزرگوار شدن انسان است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی افزود: دانش اموزان عزیزی که امروز جشن تکلیفشان برگزار می شود پیش خدا دارای جایگاه بزرگتری می شوند و دارای تکلیف می شوند که مشقت هایی دارد که دارای لذت است.

وی بیان داشت:دست یافتن به گنج بهشت نماز، روزه و مراقبت نفس می باشد.

دکتر محمدی خطاب به والدین گفت: کسانی که توانسته باشند فرزند صالح تربیت کنند عبادات انها تبدیل به نور در قبر برای والدین می شود

در این مراسم از ،خادمان نماز،فرزندان کارکنان راه اهن شرق که به سن تکلیف رسیده اند و همکاران موثر در بحث ایمنی و همچنین از خانواده همکارانی که در مسابقات مختلف مدال کسب کرده اند با اهدا لوح و جوایز تقدیر گردید.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز