شما اینجا هستید
اخبار عمومی » مسافران بدون بلیت قطار در راه نمی مانند

مسافران بدون بلیت قطار در راه نمی مانند.

مدیرکل راه آهن منطقه شمالغرب کشور اعلام کرد: مسافران بدون بلیت قطار در شرایط جوی نامساعد در راه نمی مانند و به مقصد می رسند.

علی خدایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به وضعیت کولاک و کاهش دید حاکم در جاده های منطقه شمالغرب مسافران برای ترددهای بین شهری از قطار استفاده کنند.
وی تاکید کرد: به همه روسای قطارها در منطقه شمالغرب کشور اعلام شده تا هیچ مسافری در راه نماند و مسافران بدون بلیت می توانند از قطار استفاده کنند.
مدیرکل راه آهن منطقه شمالغرب کشور اعلام کرد: برای مسافران بدون بلیت در داخل قطار قبض صادر می شود و به مقصد می رسند.
خدایی یادآورشد: در شرایط جوی فعلی مشکلی در خطوط راه آهن منطقه شمالغرب وجود ندارد و همه قطارها به بر اساس زمان از پیش تعیین شده در حال جابجایی هستند.
وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد قطارهای موجود در این منطقه از راه آهن جوابگوی جابجایی برای مسافران است و در صورت ترافیک مسافر قطارهای فوق العاده به مسیر ریلی اضافه می شود.
مدیر کل راه آهن منطقه شمالغرب کشورگفت: روزانه ۲۸ رام قطار در این منطقه ۸ هزار و ۵۰۰ مسافر را جابجا می کند.
خدایی تاکید کرد: مسافران در صورت داشتن سوال و یا برخورد با مشکلی مورد را با شماره ۳۳۱۱۲۲۰۰ و ۳۳۱۱۲۴۰۰ با پیش شماره ۰۲۴ در میان بگذارند.
به گزارش ایرنا، راه آهن منطقه شمالغرب کشور مسافران مسیرهای قزوین، تاکستان، ابهر، خرمدره، زنجان، میانه، هشترود، خداجو، مراغه، ملکان، بناب، میاندوآب و مهاباد را پوشش می دهد.
این اداره کل ۶۰۱ کیلومتر خطوط اصلی و ۱۲۶ / ۱۳۵ کیلومتر خطوط فرعی دارد.
با بهره برداری از مسیر ریلی قزوین – رشت این مسیر نیز به خطوط ریلی اصلی راه آهن منطقه شمالغرب کشور اضافه خواهد شد.
راه آهن منطقه شمالغرب کشور از تقسیمات کشوری جغرافیایی تبعیت نمی کند و راه آهن این منطقه در حوزه کاری و شبکه ریلی با حداقل ۶ استان در ارتباط است.

خبرنگار: حدیث ابوالحسنی

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز