شما اینجا هستید
اخبار نواحی » مسافران قطار ۷۸۱ مشهد به کرمان حق تاخیر دریافت می کنند

مسافران قطار ۷۸۱ مشهد به کرمان حق تاخیر دریافت می کنند

مدیرکل راه آهن کرمان گفت: به دلیل تاخیر ۲۱۰ دقیقه ای قطار ۷۸۱ مشهد به کرمان ۵۰ درصد هزینه بلیط به مسافران عودت داده می شود.
ایران اکونومیست –

به گزارش ایران اکونومیست؛ محمدرضا فیروزکوهی، افزود: به دلیل نقص فنی در سیستم کشنده قطار مشهد به کرمان ، این قطار در طول مسیر دچار تاخیر چندین ساعته شد.
فیروزکوهی با تاکید بر این اینکه تاخیر این قطار در حوزه استحفاظی اداره کل راه آهن کرمان نبوده است، افزود: تمامی تاخیر در نواحی طول مسیر بوده که ضمن بررسی و پیگیری های روزانه مکاتبه نیز خواهد شد.
و اظهار داشت: مسافران این قطار در ناحیه کرمان بطور رایگان پذیرایی شده اند و بر اساس مقررات راه آهن به دلیل تاخیر بالای ۱۸۰ دقیقه در این قطار ۵۰ درصد هزینه بلیط از طریق آژانس های مسافری در سطح کشور به مسافران عودت داده خواهد شد.
نقص فنی پنج ساعته قطار مشهد به کرمان در طول مسیر سبب سرگردانی مسافران و گلایه مندی آنان از متولیان امور شد.
این قطار باید در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز به مقصد کرمان می رسید که به علت نقص فنی در طول مسیر مسافران با تاخیر پنج ساعته مواجه شدند.
یکی از مسافران قطار مشهد ـ کرمان، افزود: قطار مشهد – کرمان روز گذشته در ساعت ۱۸:۱۵ از راه آهن مشهد به سمت کرمان حرکت کرد که در ساعت ۳:۳۰ بامداد تا ۸ صبح امروز در طول مسیر توقف داشت.
وی گفت: پرسنل قطار علت توقف را نقص فنی قطار عنوان کردند و گفتند: این اتفاق عادی است و هر ۶ ماه یک بار رخ می دهد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز