شما اینجا هستید
زیربنایی - زیر ساخت » مسیر قطار سریع‌السیر اصفهان- تهران باید تغییر کند

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس گفت: مسیر عبور قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از بین دولت‌آباد و دستگرد باید تغییر کند.
حسینعلی حاجی‌دلیگانی اظهار کرد: به علت نارضایتی مردم و اینکه عبور قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از بین دولت‌آباد و دستگرد، شهرها را به دو بخش تقسیم می‌کند باید این مسیر حرکت تغییر کند.
وی افزود: در طراحی اولیه مسیر عبور این قطار، شهرهای دولت‌آباد و دستگرد به دو بخش تقسیم می‌شوند و احتمال بروز مسائل و مشکلات حاشیه‌نشینی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای بخشی از شهروندان این دو شهر وجود خواهد داشت.
حاجی‌دلیگانی با توجه به درخواست‌های اعضای شوراهای اسلامی شهرهای دستگرد و دولت‌آباد پیشنهاد کرد: مسیر قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از سمت مورچه‌خورت به بلوار کاوه اصفهان تغییر یابد.
وی ادامه داد: سعید محمدزاده، مدیرعامل راه‌آهن کشور نیز قول داده است، موضوع تغییر مسیر را به لحاظ فنی و بار مالی آن بررسی و نتایج را به مسئولان این دو شهر اعلام کند.
نماینده مردم برخوار شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در اجرای این طرح حقوق و رضایت مردم کلید اصلی اجرای احداث خط راه‌آهن باشد و مسئولان استان اصفهان نیز این درخواست مردم را با جدیت پیگیری کنند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز