شما اینجا هستید
اخبار عمومی » مصوبه مهم مجلس برای اجرای ‌پروژه‌های راه‌آهن‌ به‌صورت فاینانس؛ ‌معافیت دولت از پرداخت سهم ۱۵درصدی


مصوبه مهم مجلس برای اجرای ‌پروژه‌های راه‌آهن‌ به‌صورت فاینانس؛ ‌معافیت دولت از پرداخت سهم ۱۵درصدی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در مورد تصمیم مجلس برای اجرای پروژه‌های ریلی به‌صورت فاینانس خارجی گفت:‌ طبق این مصوبه‌ دولت برای اجرای پروژه‌های راه‌آهن ‌به‌صورت فاینانس، از پرداخت سهم ۱۵درصدی خود معاف می‌شود.

مصوبه مهم مجلس برای اجرای ‌پروژه‌های راه‌آهن‌ به صورت فاینانس؛ ‌معافیت دولت از پرداخت سهم 15 درصدی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت،‌ مهرداد بائوج لاهوتی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای ساخت پایگاه امداد هوایی هلال‌احمر در منطقه چاف شهرستان لنگرود حدود ۶ میلیارد تومان اعتبار صرف شده ‌که با توجه به اتمام مراحل ساخت طرح مذکور به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی احداث پروژه بندر چمخاله را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد:‌ این پروژه سالیان متمادی به‌علت وجود برخی مشکلات متروکه مانده بود که با رایزنی‌های انجام‌شده و مساعدت دولت ضمن رفع موانع آن اقدامات لازم برای تأمین اعتبار و احداث آن انجام شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس‌ با بیان اینکه پروژه بندر چمخاله برای ساخت و تکمیل به حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد تصریح کرد: امیدواریم با مساعدت سازمان‌های ذی‌ربط و مجموعه دولت اعتبارات اجرای این طرح به‌موقع تخصیص داده شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز