شما اینجا هستید
اخبار نواحی » معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن: حمایت همه جانبه راه آهن به منظور بازسازی خط زاهدان به میرجاوه

معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: راه آهن از بخش خصوصی در جذب سرمایه بمنظور بازسازی و بهسازی خط ریلی زاهدان به میرجاوه به صورت همه جانبه حمایت می کند.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جنوب شرق، در جلسه ای که با حضور معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن، رئیس و اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی، مدیرکل راه آهن جنوب شرق ، مدیر کل بازرگانی و بازاریابی و مشاور استاندار سیستان و بلوچستان در دفتر معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن برگزار شد

اعضای اتاق بازرگانی منطقه متعهد شدند تمام تلاش خود را در جهت انتقال بار از جاده به ریل و افزایش میزان تناژ صادرات و واردات از طریق ریل را انجام دهند و بار منطقه را تضمین کنند.
ضمنا مقرر شد اکیپی از اداره کل خط و ابنیه فنی راه آهن برای بازدید و برداشت مسیر زاهدان _ میرجاوه و برآورد اصلاح خط با کمترین هزینه جهت عبور قطار های با عرض ۱۴۳۵ میلی متر به منظور جذب بار بیشتر در منطقه و استفاده بار از جاده به ریل اعزام شوند.
همچنین مقرر شد پس از بررسی و تحلیل بارهای منطقه که توسط اطاق بازرگانی ارائه میگردد ، نتیجه نهایی با حضور معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن و اعضای اتاق بازرگانی موافقت نامه ای امضا و اجرا شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز