شما اینجا هستید
اخبار نواحی » مواجهه راه آهن جنوبشرق با سه جبهه آب و هوایی و تشکیل کمیته مدیریت بحران

امروز در اداره کل راه آهن جنوب شرق رخ داد ؛

مواجهه راه آهن جنوبشرق با سه جبهه آب و هوایی و تشکیل کمیته مدیریت بحران

مدیرکل راه آهن جنوبشرق گفت: با توجه به بارش برف در مناطقی از ایستگاه کنجانک بارش باران در مناطق زاهدان و رودماهی، کلات و مزارآب  و همچنین طوفانی شدن بلاک رودشور – شورگز، ساعات ابتدایی صبح امروز کمیته مدیریت بحران راه آهن جنوبشرق برای اخذ تصمیمات مناسب جهت کنترل محور تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی راه آهن جنوبشرق، مجید ارجونی اظهار داشت: کلیه راهبانان در تمامی مسیرهای ریلی در محورهای زاهدان – شورگز و زاهدان – میرجاوه – میل ۷۲ فعال هستند.

وی افزود: با توجه به طوفانی شدن بلاک رودشور- شورگز، ماشین آلات مکانیزه و سنگین، دسته های کارگری و ماسه روب در محل مستقر شدند.

وی بیان کرد: اعضای کمیسیون پیشگیری از سوانح راه آهن جنوبشرق به  محل های حادثه خیز و مهم اعزام شدند.

مدیرکل راه آهن جنوبشرق گفت: نیروهای جمع آوری سوانح اداره ناوگان و ماسه روب با تجهیزات کامل داخل قطار های مسافری و باری هنگام سیر حضور دارند.

ارجونی تاکید کرد: درزین های پیشرو در تمامی نقاط محور، پیش از قطار های مسافری و باری به منظور اطمینان از باز بودن مسیر اعزم می شوند.

وی ادامه داد: ارائه برگ احتیاط به لکوموتیورانان و اعلام تذکر به ماموران قطار برای سیر با سرعت مقرره در دستور کار قرار گرفته است.

مجید ارجونی بیان کرد: با توجه به مواجهه با سه جبهه آب و هوایی قطار مسافری تهران – زاهدان با کمتر از پنج دقیقه تاخیر وارد ایستگاه زاهدان شد، همچنین در بازگشت قطار هم تهمیدات لازم انجام می شود

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز