شما اینجا هستید
اخبار نواحی » نخستین تورعکاسی راه آهن جنوب شرق به ایستگاه زاهدان بازگشت

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: نخستین تور عکاسی راه آهن جنوب شرق که در ساعات اولیه بامداد روز گذشته آغاز شد شامگاه همان روز به ایستگاه راه آهن زاهدان بازگشت.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جنوب شرق، مجبد ارجونی اظهار داشت: روز گذشته /جمعه/ تور عکاسی راه آهن جنوب شرق با حضور ۲۰ نفر عکاس متشکل از تیم کانون عکاسان استان سیستان و بلوچستان و انجمن سینمای جوان شهرستان زاهدان در محور زاهدان- بم برگزار شد.
وی افزود: افراد شرکت کننده در این تور از جاذبه های طبیعی و گردشگری راه آهن جنوب شرق عکاسی کردند.
وی بیان کرد: این تور جهت شناسایی و به تصویر کشیدن ظرفیت های گردشگری، زیبایی های حوزه ریلی و همچنین جهت شرکت در دومین جشنواره ملی عکس و فیلم راه آهن برگزار شد.
وی ادامه داد: پایان مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی عکس و فیلم راه آهن ۳۰ آذرماه اعلام شده است.
مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: در گذشته نیز تورهای عکاسی و گردشگری در راه آهن جنوب شرق برگزار شده و در آینده نیز در نظر داریم که این روال ادامه یابد.
وی اضافه کرد: عکاسان از تونل ها، پل ها و خطوط ریلی بلاک شورو – رودماهی، بلاک دوماهی – کلات و همچنین از ایستگاه های زاهدان، جیگولی و شورو براساس موضوعات جشنواره تصاویری را ثبت کردند.
وی گفت: در طول مدت تور عکاسی قطار های زاهدان- اصفهان و بلعکس، زاهدان – اصفهان و بلعکس و همچنین قطار باری در مسیر سیر کرد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز