شما اینجا هستید
اخبار عمومی » هدف گذاری برای بارگیری گندم معادل ۱۰۰ هزار تن تا پایان سال

در راستای بررسی پیشرفت احداث سایت بارگیری گندم در راه آهن فارس بازدیدی با حضور سیدمرتضی علی احمدی مدیرکل بازرگانی و بازاریابی راه آهن، غلامحسین ولدی مدیرکل راه آهن فارس و مدیرعامل شرکت پارسیان ریل شرق از ایستگاه سیوند و سیلوی گندم سیوند بعمل آمد.
?در حاشیه این بازدید ولدی عنوان کرد : اگر شرایط کنونی حفظ شود هدف گذاری برای بارگیری گندم معادل ۱۰۰ هزار تن تا پایان سال انجام شده است.
?ولدی افزود مطابق برنامه زمانبندی عملیات روسازی، نصب باسکول و تکمیل سیلو توسط شرکت حمل و نقل ریلی پارسیان ریل شرق تاتاریخ ۲۰ آبان ماه ۹۶ باتمام میرسد و مقرر گرید تعداد٢٠دستگاه واگن فله بر تا تاریخ ١٣٩۵/٨/٢۵به ایستگاه سیوند اعزام گردد
?وی ادامه داد: شرکت منطقه ای غله فارس متعهد شده است که در ابتدای کار به صورت پایلوت حجم گندم معادل ۱۰۰۰ تن در سیلو تخلیه کند که برای بارگیری آماده باشد.و تلاشمان بر این است که به میمنت آغاز ماه ربیع الاول در تاریخ ۲۹ آبان سیلوی سیوند افتتاح و به بهره برداری برسد.
?ولدی ضمن اشاره به مشخص شدن برنامه حمل مبدأ-مقصد توسط شرکت بازرگانی دولتی اظهار داشت : امیدواریم تا زمان افتتاح طرح، شرکت بازرگانی دولتی برنامه حمل مبدا- مقصدی گندم از ایستگاه سیوند را به اداره کل بازرگانی و بازاریابی راه آهن اعلام کند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز