شما اینجا هستید
اخبار عمومی » واگن‌پارس اراک هفته آینده به‌صورت رسمی تحویل “مپنا” می‌شود

به‌گزارش ریل‌نیوز به نقل از تسنیم ، علی‌اکبر کریمی اظهار داشت: در نشستی که در سازمان گسترش و با حضور تمامی مسئولان مربوطه وزارت دفاع، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، نمایندگان معاونت اقتصادی معاون اول رئیس جمهور، مپنا، مدیرعامل واگن‌پارس و تعدادی از نمایندگان شورای کارگری برگزار شد، آخرین تاییدیه واگذاری واگن‌پارس اراک به شرکت مپنا انجام شد.

وی ادامه داد: در این نشست صورت جلسات آماده و تشریفات اداری، حقوقی و قانونی مربوط به نقل و انتقال شرکت واگن‌پارس از سازمان گسترش انجام و مورد تایید وزارت دفاع که مالکیت قبلی این شرکت بود قرار گرفت.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس شرکت مپنا به صورت رسمی واگن‌پارس اراک را تحویل می‌گیرد.

کریمی بیان کرد: امید است با برنامه‌های گسترده شرکت مپنا، شاهد رونق تولید و افتخارآفرینی واگن‌پارس اراک به عنوان قدیمی‌ترین و مجهزترین واحد تولیدی صنعت ریلی کشور باشیم.

وی ادامه داد: واگذاری واگن پارس به شرکت مپنا که یکی از دغدغه‌های مهم کارگران این شرکت بود امروز با برگزاری این نشست و پیگیری مسئولان استانی، معاونت امور اقتصادی استانداری مرکزی، دستگاه‌های مربوطه و نمایندگان استان به نتیجه رسید.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز