شما اینجا هستید
اخبار نواحی » وزیر راه و شهرسازی برای بهره برداری از سایت پارسیان ریل شرق و بازدید پروژه های دیگر به خوزستان سفر کرده است. 

وزیر راه و شهرسازی وارد بندرماهشهر شد

بندرماهشهر – ایرنا – وزیر راه و شهرسازی به منظور بازید و بهره برداری از چند طرح و پروژه در اداره بنادر و دریانوردی صبح سه شنبه وارد بندر ماهشهر شد.

به گزارش ایرنا وزیر راه و شهرسازی برای بهره برداری از سایت پارسیان ریل شرق، بازدید از سایت نظم آفرینان سهند، بهره برداری از سایت نفتی خط نقره ای قشم و کلنگ زنی کارخانه تولید خوراک دام در اداره بنادر و دریانوردی بندرامام خمینی (ره) به خوزستان سفر کرده است.
انعقاد تفاهم نامه سرمایه گذاری بیواتانول و نشست معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با سرمایه گذاران در محل سالن اجتماعات اداره بنادر و دریانوردی استان خوزستان از دیگر برنامه های امروز هیئت همراه وزیر راه و شهرسازی در بندر امام خمینی (ره) است.
به گزارش ایرنا، بندرامام خمینی (ره) در اواسط نهمین دهه از آغاز فعالیتش، اکنون به عنوان یکی از مهم ترین قطب های حمل و نقل منطقه ای به ایفای نقش می پردازد، این بندر در سال ۱۳۹۰ پس از تغییر رژیم حقوقی خود از یک بندر عادی به منطقه ویژه اقتصادی و الحاق اراضی مجاور، هم اکنون با ۱۱ هزار هکتار مساحت و ۱۱ پست اسکله فعال، بزرگترین منطقه ویژه اقتصادی کشور محسوب می شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز