شما اینجا هستید
اخبار عمومی » وضعیت مدیریت ایستگاه راه آهن شمال در حوزه سرزمینی فیروزکوه تعیین تکلیف می شود

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از برنا ؛ انوشیروان محسنی بندپی در پنجمین جلسه شورای اداری استان تهران با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ اظهار داشت: مجریان انتخابات به دنبال سلامت، شفافیت و اجرای قانون هستند و تمام تلاش ها و برنامه ریزی ها در راستای اجرای مر قانون باشد تا انتخابات پرشور و با مشارکت مردم برگزار شود.

وی افزود: بر اساس ماده ۷۱ قانون انتخابات شوراها دستگاه ها امکانات و کمک ها را ارائه کنند تا انتخابات خوبی و با آرامش و امنیت را برگزار کنیم، ضمن اینکه در مورد عزل و نصب ها بر اساس قانون رعایت شود تا شائبه ایجاد نشود.

محسنی بندپی عنوان کرد: بارگزاری اطلاعات در سامانه پاکنا مربوط به نیرو انسانی و فضای اداری تا ده اسفند انجام شود، همچنین دوره دوم اصلاح نظام اداری به اتمام رسیده و تمام دستگاه ها میزان تحقق آن را به سازمان برنامه تا ده اسفند ارسال کنند تا در دوره سوم پویایی و اثربخشی مناسب محقق شود.

استاندار تهران تصریح کرد: سال جهش تولید و در شرایط تحریم ظالمانه و توطئه های استکبار در سال ۹۹ برای اولین بار ۹۶ هزار اشتغال سهمیه استان بوده که تا کنون ۱۰۲ هزار اشتغال تحقق یافته که نشان از عزم، اراده و همکاری دستگاه ها دارد و ستاد تسهیل خوب عمل کرده، بانک ها تسهیلات خوبی ارائه کردند و فرمانداران نیز اقدامات خوبی انجام دادند.

 

محسنی بندپی سپس گفت: ۷.۵ درصد رشد برق مصرفی در استان، ۸ درصد رشد بیمه اجباری، ۱۰۲ درصد افزایش جواز تاسیس صنعت و ۳۵ درصد رشد جواز تاسیس بخش کشاورزی را داشتیم، همچنین نرخ بیکاری در تابستان ۶.۴ درصد و در پاییز ۶.۸ درصد بوده که اقدام مهم و نتیجه محوری محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف شورای اداری هماهنگی بیشتر است که خوشبختانه این امر در استان تهران خوب است خاطرنشان کرد: ایستگاه راه آهن شمال در حوزه سرزمینی فیروزکوه قرار دارد اما مدیریت در اختیار مازنداران است که باید این موضوع تعیین تکلیف شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز