شما اینجا هستید
اخبار عمومی » پیام تبریک رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا به مناسبت هفته نیروی انتظامی

تأمین امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت، از مهم ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی هر کشوری است که در کشور ما، بخش عمده این وظایف، بر عهده دلیرمردان و شیر زنان نیروی انتظامی است.

راه آهن جمهوری اسلامى ایران افتخار دارد با حضور قدرتمند پلیس راه آهن به عنوان پلیس تخصصی حمل و نقل ریلی در شبکه سراسری راه آهن، علاوه بر ایمنی در سیر به عنوان یکی از بارزترین ویژگی های راه آهن برای مسافران و صاحبان بار، بالاترین سطح امنیت در شبکه ریلی، ایستگاهها و قطارها را تامین کرده و آرامش خاطر که یکی از بزرگ ترین نعمت هاست را به مسافرین عزیز قطارها و صاحبان کالا، تجار و مشتریان حمل و نقل ریلی بار ، تقدیم دارد.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ راه آهن، در آغاز هفته نیروی انتظامی فرصت را مغتنم دانسته ضمن عرض تبریک و بزرگداشت این هفته، از زحمات بی دریغ نیروهای تلاشگر و خستگی ناپذیر نیروی انتظامی به ویژه همکاران عزیزم در پلیس راه آهن، تقدیر و تشکر می نمایم.
همچنین سلامتی و توفیق روز افزون برای این عزیزان ( نیروهای وظیفه و کادر و خانواده محترم و عالیقدرشان ) را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سعید رسولی،

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز