شما اینجا هستید
اخبار عمومی » پیام معاون وزیر و مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر

۳ خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد

پیام معاون وزیر و مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ پرفراز و نشیب ایران عزیز گواه رشادت ها و جوانمردی های مردم این سرزمین در سایه اعتقاد راسخ و باور عمیق به وعده و مدد الهی در پس تمام آزمایش ها و مسیرهای پر چالش پیشین و پیش روست. امام شهدا و معمار کبیر انقلاب اسلامی (رحمت الله علیه)، درباره بُرهه حساس و تاریخی دفاع مقدس فرمودند : ” خوزستان، دِین خودش را به اسلام ادا کرد ” و “خرمشهر را خدا آزاد کرد”.

مرور سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر قهرمان و چهارم خرداد روز مقاومت مردم دزفول تورّق صفحاتی نورانی از کتاب ایثار و پیروزی، مقاومت و پایداری تاریخ این دیار و تجلی حماسه غیورمردان خرمشهر سربلند و دزفول، پایتخت مقاومت و پایداری است.
مردمانی از جنس شجاعت و شرافت ، رشادت و کرامت و ایثار شیرمردان و شیرزنان خرمشهر و دزفول عزیز که داستان ایستادگی ها و جانفشانی هایشان ، روایتگر حماسه همدلی و همراهی ، وحدت و انسجام آحاد ملت سربلند و سرافراز ایران است.
اینجانب بر خود واجب می دانم ضمن گرامیداشت این روزهای مقدس و تجدید میثاق با شهدای عزیز و والامقام این مرز و بوم، در این شبهای پر فضلیت قدر ، شبهای تجلی رحمت واسعه الهی و نزول کتاب هدایت، از رشادت های غیرتمندانه ای که برای حفاظت و صیانت آرمانهای اسلام و انقلاب در دوران دفاع مقدس و تمام صحنه های دفاع از اسلام و ایران به دست بهترین بندگان خدا رقم خورد تجلیل نمایم.
در این ایام و ساعات با فضیلت از بارگاه ایزد منان، استمرار توفیق و سربلندی مردم عزیز ایران را در ادامه حرکت مقدس شهدا برای پاسداری از ارزش ها و طی پله های ترقی و توسعه کشور مسئلت دارم.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز