شما اینجا هستید
اخبار عمومی » پیام معاون وزیر و مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر

3 خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد

پیام معاون وزیر و مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ پرفراز و نشیب ایران عزيز گواه رشادت ها و جوانمردی های مردم این سرزمین در سایه اعتقاد راسخ و باور عمیق به وعده و مدد الهی در پس تمام آزمایش ها و مسیرهای پر چالش پیشین و پیش روست. امام شهدا و معمار کبیر انقلاب اسلامي (رحمت الله علیه)، درباره بُرهه حساس و تاریخی دفاع مقدس فرمودند : ” خوزستان، دِین خودش را به اسلام ادا کرد ” و “خرمشهر را خدا آزاد کرد”.

مرور سوم خرداد روز آزاد سازي خرمشهر قهرمان و چهارم خرداد روز مقاومت مردم دزفول تورّق صفحاتي نوراني از كتاب ایثار و پیروزی، مقاومت و پایداری تاریخ این دیار و تجلي حماسه غیورمردان خرمشهر سربلند و دزفول، پایتخت مقاومت و پایداری است.
مردمانی از جنس شجاعت و شرافت ، رشادت و کرامت و ايثار شيرمردان و شيرزنان خرمشهر و دزفول عزيز که داستان ایستادگی ها و جانفشانی هایشان ، روایتگر حماسه همدلی و همراهی ، وحدت و انسجام آحاد ملت سربلند و سرافراز ایران است.
اینجانب بر خود واجب می دانم ضمن گرامیداشت این روزهای مقدس و تجدید میثاق با شهدای عزيز و والامقام اين مرز و بوم، در این شبهای پر فضلیت قدر ، شبهای تجلی رحمت واسعه الهی و نزول کتاب هدایت، از رشادت های غیرتمندانه اي كه براي حفاظت و صیانت آرمانهای اسلام و انقلاب در دوران دفاع مقدس و تمام صحنه هاي دفاع از اسلام و ايران به دست بهترين بندگان خدا رقم خورد تجليل نمايم.
در اين ايام و ساعات با فضيلت از بارگاه ایزد منان، استمرار توفیق و سربلندی مردم عزيز ايران را در ادامه حركت مقدس شهدا براي پاسداري از ارزش ها و طي پله هاي ترقي و توسعه كشور مسئلت دارم.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز