شما اینجا هستید
مترو » کارت‌های مدت‌دار مترو با مبلغ مشخص به شهروندان و مسافران مترو ارائه می شود

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه:

کارت‌های مدت‌دار مترو با مبلغ مشخص به شهروندان و مسافران مترو ارائه می شود

نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: در حال حاضر کارت‌های مدت‌دار با مبلغ مشخص برای استفاده از مترو در نظر گرفته‌ایم و تمامی شهروندان می توانند این کارت ها را خریداری کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه مهندس فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه  در صورت تمایل شهروندان و مسافران مترو کارت‌های مدت‌دار و مبلغ‌دار ارائه می شود و همه اقشار جامعه می‌توانند آن را خریداری کنند. افزود: سال های گذشته کارت‌های مدت‌دار بدون سقف ریالی ارائه می شد اما به دلیل سو استفادهایی که از این کارت‌ها می شد کارت‌های مدت‌دار با مبلغ مشخص را در نظر گرفته‌ایم که افراد می توانند با مراجعه به سایت http://eticket.tehran.ir// این کارت را خریداری کنند.

وی تصریح کرد: کارت‌های مدت دار در سه بازده زمانی سه ماه، شش ماه و یکساله عرضه می شوند و شهروندان و مسافران می توانند بنابر نیاز خود آنها را خریداری نمایند. گفتنی است کارت های مدت دار سه ماهه ۱۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، ۶ ماهه ۱۸۷ هزار و ۵۰۰ تومان و یکساله به مبلغ ۳۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد و به این رقم‌ها ۲۵ درصد تخفیف داده می شود که به اعتبار اصلی کارت اضافه می‌شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز