شما اینجا هستید
اخبار نواحی » کاهش ۱۰۰ درصدی سوانح در راه آهن جنوب شرق

در جلسه با اعضای کمیسیون عالی پیشگیری از سوانح مطرح شد؛
کاهش ۱۰۰ درصدی سوانح در راه آهن جنوب شرق

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: به همت همکاران از نیمه سال گذشته تا کنون هیچ گونه سانحه ای در اداره کل راه آهن جنوب شرق نداشته ایم و توانستیم رتبه نخست حوزه فرهنگ ایمنی را کسب کنیم.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جنوب شرق، مجید ارجونی در جلسه با اعضای کمیسیون عالی پیشگیری از سوانح توضیح داد: ارتقاء کیفیت خدمات ایستگاهی در ایستگاه زاهدان منجر به کسب رتبه اول رضایتمندی مسافرین در بین ایستگاه های راه آهن کشور در نوروز ۹۷ شد.
وی افزود: براساس ارزیابی دفتر ارزیابی عملکرد در زمینه رضایتمندی شغلی کارکنان موفق به کسب رتبه برتر در سطح مناطق راه آهن جمهوری اسلامی ایران شدیم.
وی بیان کرد: هم اکنون راه آهن جنوب شرق بخش عمده ای از سه محموله مهم و حیاتی استان شامل گندم، نفتگاز و گاز مایع را تامین می کند.
مدیرکل راه آهن جنوب شرق ادامه داد: اوایل امسال توانستیم بارهای ریل پسند از جمله کاشی را از طریق ریل صادر کنیم.
وی یادآور شد: در زمینه حمل بارهای بین المللی تعامل خوبی با جمهوری اسلامی پاکستان داریم و این تعاملات باعث افزایش سطح ترانزیت، صادرات و واردات شده است.
ارجونی ضمن اشاره به اینکه در گذشته هیچ گونه اطلاع آنلاین از چگونگی سیر قطارهای باری بین المللی نداشتیم، گفت: با نصب دستگاه GPS بر روی قطارهای پاکستانی حرکت ین قطارها را به صورت آنلاین و سیستمی رصد می کنیم.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز