شما اینجا هستید
اخبار عمومی » کتاب بخوانید رایگان سفر کنید

کتاب بخوانید رایگان سفر کنید

شرکت حمل و نقل ریلی رجا به مناسبت روز کتاب و کتاب‌خوانی (۲۴ آبان) و با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و آشنایی بیشتر هم‌وطنان با حمل و نقل ریلی و مسافرت با قطار، اقدام به برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی می‌کند.
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت رجا با اعلام این خبر افزود: هم‌وطنان عزیز می‌توانند با شرکت در مسابقه یاد شده طی دوره زمانی ۱۹ آبانماه الی ۲ آذر ماه از جایزه سفر رایگان با قطار‌های رجا برخودار شوند.
در این طرح محتوایی در زمینه‌ی حمل و نقل ریلی، شرکت حمل و نقل ریلی رجا و امکانات و خدمات قطارهای این شرکت به صورت الکترونیک در وب سایت شرکت قرار داده شده و عموم مردم، با مطالعه محتوای مزبور قادر به شرکت در مسابقه طراحی شده (پاسخ‌گویی به سؤالات چهار گزینه‌ای) خواهند بود.
شرکت کنندگان در مسابقه کتاب‌خوانی رجا با دادن پاسخ صحیح به سؤالات، در قرعه‌کشی شرکت داده شده و به ۱۰ نفر از برندگان، یک کوپه ۴ تخته بلیت رفت و برگشت رایگان از قطارهای رجا (مسیر و قطار به انتخاب فرد برنده) جایزه داده می‌شود. این بلیت تا پایان برنامه زمستان (۲۴ اسفندماه) برای برندگان قابل استفاده خواهد بود.
هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه کتاب‌خوانی شرکت رجا می‌توانند از تاریخ ۱۹ آبانماه به سایت شرکت حمل و نقل ریلی رجا به نشانی http://www.raja.ir/readingcontest مراجعه کنند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز