شما اینجا هستید
اخبار عمومی » کشته و زخمی شدن دهها نفر در برخورد دو قطار در پاکستان

کشته و زخمی شدن دهها نفر در برخورد دو قطار در پاکستان

در این حادثه ۴ واگن قطار مسافربری “اکبر اکسپرس” از ریل خارج شده و ۷ واگن دیگر نیز به شدت آسیب دید و منابع خبری از کشته شدن یازده نفر و زخمی شدن بیش از ۶۰ نفر خبردادند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از اسلام آباد، تصادف قطار مسافربری “اکبر اکسپرس” و قطار باری در ایستگاه شهر “رحیم یار خان” ایالت پنجاب پاکستان بیش از هفتاد نفر کشته یا زخمی شده‌اند. 
در این حادثه ۴ واگن قطار مسافربری “اکبر اکسپرس” از ریل خارج شده و ۷ واگن دیگر نیز به شدت آسیب دید و منابع خبری از کشته شدن یازده نفر و زخمی شدن بیش از ۶۰ نفر خبردادند، که وضع برخی از مصدومان وخیم است و امکان افزایش شمار قربانیان وجود دارد.

“عمر سلامت” رئیس پلیس “رحیم یار خان” اعلام کرد: ۶۷ نفر از مصدومین این حادثه از سوی نیروهای امدادی به نزدیکترین بیمارستان انتقال داده شده اند.
“عمران خان” نخست وزیر پاکستان و “عارف علوی” رئیس جمهور این کشور در پیام هایی ضمن ابراز تاسف از این حادثه تلخ و ناگوار، به خانواده های کشته شدگان این حادثه و مردم پاکستان تسلیت گفتند.
“شیخ رشید احمد” وزیر راه آهن پاکستان نیز ضمن ابراز تاسف از این حادثه ناگوار گفت: قطار “اکبر اکسپرس” به دلیل سهل انگاری عوامل قطار دچار حادثه شده است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز