شما اینجا هستید
مترو » کشف بیش از ١١ کیلو تریاک در متروی تهران

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از شهروند، این جوان به‌طور نامحسوس تحت نظر قرار گرفت و درحالی‌که به نظر می‌رسید سردرگم و چشم انتظار ‏فردی است، در راهروهای مترو قدم می‌زد تا اینکه پس از ۴٠ دقیقه مراقبت، ماموران برای بررسی بیشتر به ‏سراغ جوان مرموز رفتند و او را به مقر پلیس مترو منتقل کردند‎. ماموران در بررسی چمدان چرخ‌دار او ١١ کیلو و ۵٠٠ گرم تریاک جاساز شده کشف کردند.
پسر جوان پس از دستگیری، گفت: «در یکی از استان‌های مرکز کشور ساکنم و در یک قالی‌شویی کار می‌کنم ‏و چندی قبل مردی به سراغم آمد و پس از چند بار ملاقات و آشنا شدن بیشتر، پیشنهاد داد تا برای بهتر ‏شدن وضع مالی‌ام با او همکاری کنم و هر چند وقت یک بار بسته‌ای را به تهران منتقل کنم و به دست ‏صاحبش برسانم. پس از پذیرفتن پیشنهادش یک چمدان در اختیارم قرار داد و خواست با قطار به ‏تهران بیایم و در ایستگاه مترو منتظر بمانم تا اینکه مردی برای تحویل به مترو بیاید و در قبالش ٢‌میلیون ‏تومان دریافت کنم‎.»
او با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی مدعی بود که از جاساز شدن مواد مخدر اطلاع ‏نداشته و اصلا داخل آن را بازرسی نکرده است، گفت: «متهم برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی همدستانش در ‏اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفت‎.» 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز