شما اینجا هستید
اخبار عمومی » کشف بیش از ۱ کیلوگرم هروئین از جداره کیف مسافران قطار

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از مهر، سردار حشمت اله ملکی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، مأموران مبارزه با مواد مخدر این پلیس حین کنترل و بازرسی مسافران قطار کرمان-تهران به دو نفر به هویت‌های معلوم مظنون شدند.

 

وی گفت: با رعایت موازین شرعی و قانونی در بازرسی از کیف یکی از متهمان، یک بسته مواد مخدر از نوع هروئین به مقدار یک کیلوگرم آب بندی شده که در داخل جداره آن به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف شد.

 

این مقام انتظامی ادامه داد: همچنین از بار متهم دوم نیز یک بسته هروئین آب بندی شده به وزن ۹۰۰ گرم که با همان روش در جداره کیف جاسازی شده بود، کشف شد.

 

فرمانده پلیس راه آهن کشور در خاتمه با اشاره به تشکیل پرونده قضائی و تحویل مواد مخدر مکشوفه و متهمان به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بم، خاطر نشان کرد: پلیس راه آهن کشور به عنوان یکی از پلیس‌های تخصصی زیر مجموعه پلیس پیشگیری ناجا با قاطعیت مبارزه با سوداگران مرگ را به صورت مستمر در دستور کار خود قرار داده است و از هموطنان عزیز درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک هنگام سفر با قطار موضوع را با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۱۲۳۰۰۰ به مسئولان مربوط اطلاع دهند.

 

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز